Замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

6000грн
Наявність:
Нет в наличии
Модель:
100268
Виробник:
Меттем
Каталог Меттем : цена, фото..


Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Меттем сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1 маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Меттем є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Меттем захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Гарантия фото

Гарантия на Замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1 можна як додатковий замок для вхідних металевих дверей, як замок для складських приміщень, замок для гаража.

Ціна замку Меттем Лідер ЗВ8 611 досить висока однак це надійний дверний замок і він коштує своїх грошей.


Як працює замок МЕТТЕМ Лідер?

Надійшов у продаж новий унікальний замок МЕТТЕМ ЛІДЕР купити його можна для гаража або металевих вхідних дверей. Новітні розробки відмінно протистоять самонабірним або самоімпрессіоному ключу. Свердлінню, свертишу.


Кожен день арсенал злодіїв збільшується і розкривати старі замки все легше, чим новіше замок тим менше людей можуть його відкрити.

Методи розкриття сувальдних замків завжди зводяться до одного й того. Використовуючи натяг (надаючи услілій на стійку замку) поштучно перебираються пластини починаючи від тієї в якій найбільше тертя об кодову стійку. поступово піднімаючи пластини все пластини прослизають в кодове положення стійки і стійка прослизає далі. Так просто виглядає насправді розтин сувальдного замку старого зразка без помилкових пазів.

Самоімпрессіонна відмичка теж добре справляється з сувальдними замками. Геніальна ідея. Поєднуючи натяг стійки і зусилля на сувальди, самоімпрессіонний ключ, завдяки динамічним штифтів ключа-відмички, формує ідеальний ключ, за допомогою якого і відривається Ваш замок. До речі такий відмичкою і закрити Ваш замок не складе проблеми.

МИ радимо купити замки МЕТТЕМ ЛІДЕР, тому що вони використовують принципово нову технологію.

Коли Ви повернули ключ на чверть обороту, сувальди виставляються у відповідності з висотами ключа (першої її половиною). Сам же засув замку залишається нерухомим в цей час. При подальшому обертанні ключа, сувальди вже не змінюють свого положення.


Такий підхід повністю виключає можливість підбору відмичкою сувальдного замку МЕТТЕМ Лідер.

У замках МЕТТЕМ ЛІДЕР виправлені вади звичайних сувальдних замків. виключається проблема з проворотом ключів, за рахунок використання шестерні. Зменшено знос кодових пластин за рахунок відмови від використання стандартних сувальдних пружин. Збільшується термін служби ключів і замку.


Найвища стійкість до розтину кримінальними способами:

  • - ускладнили можливість перепелів засув (встановлений ролик ШХ15 в одному з пальців засува);
  •  - ускладнили висвердлювання стійки хвостовика (запресованних ролик ШХ15 на всю довжину стійки);
  •  - ускладнили висвердлювання самого замку (кульки ШХ15 в осях важеля блокування, шестерні з поводками приводу засува);
  •  - ускладнили забивання засува (засув зупиняється двома поводками по 6 мм в діаметрі);
  •  - вивертання засува (близько третини довжини стержня засува залишається в корпусі замку при повному вильоті засува);
  •  - «захист від свертишем» (ослаблені повідці в кінематичного ланцюга приводу засува).

ЗАМОК Меттем лідер дуже схожий за своєю суттю на замок БАР'ЄР ПРЕМ'ЄР, також покроково виконується відкривання замка. Спочатку виставляються сувальди, потім фіксується, і тільки потім відкривається сам замок.

ЩЕ ОДНЕ перевага замку МЕТТЕМ ЛІДЕР - ЦІНА замку. Вона в два рази нижче ніж ціна Бар'єр-Прем'єр, а якість замку також високо і надійно.

Як купити Замок МЕТТЕМ Лідер ЗВ8 611.0.1?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA