Замок Меттем 3В9.164

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1550грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100290
Виробник:
Меттем
Каталог Меттем : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Меттем сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Меттем 3В9.164 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Меттем 3В9.164 маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Меттем є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Гарантия фото

Гарантия на Замок Меттем 3В9.164 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити Дверний виразний замок МЕТТЕМ ЗВ9 .164 можна як основний замок для металевих дверей. Це надійний дверний замок з 5ю сувальдним механізмом, 5 ключами. Замок забезпечений помилковими пазами і захистом від свертиша. Це простий врізний замок для металевих дверей. Ціна на замок МЕТТЕМ ЗВ9 .164 залежить від комплектації: ручок, накладок, торцевої планки.

Три сувальди з п'яти забезпечені помилковими пазами (в 3 класі - дві сувальди з п'яти забезпечені помилковими пазами), а також додається додатковий захист стійки від висвердлювання. Данная модель замку має економ-версію - ЗВ9


Призначений для установки у вхідні двері всіх типів. Рекомендується до застосування в металевих дверях, а так само броньованих. Може застосовуватися в якості основного замикаючого пристрою, так як забезпечений клямкою для фіксації дверей.


Замок Меттем замикає двері трьома сталевими ригелями, засувкою і засувкою.

Діаметр ригелів засува і засувки - 16 мм.

Ригелі висуваються з корпусу замку на 40 мм і 24 мм відповідно.

Розмір засувки більше діаметра ригелів, що забезпечує надійну фіксацію двері. В одному з ригелів розташований загартований сталевий стрижень, що забезпечує надійний захист від перепилювання. За допомогою даного замку замки дверей на чотири повних обороту (можливо неповне закривання дверей на два оберти), а також додатково зсередини - на засувку.

Дверний замок МЕТТЕМ ЗВ9.164 забезпечений знімною передньою планкою, зробленої з сталі.Модель комплектується п'ятьма латунними ключами і двома декоративними накладками з нержавіючої сталі (по одній для зовнішньої і внутрішньої сторін дверей). Якщо Вас не влаштовує колір або матеріал входить в комплект декоративної накладки, то до даної моделі Ви можете замовити додатковий комплект накладок, виконаних в інших кольорах і з інших матеріалів.

Як купити Замок Меттем 3В9.164?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 35-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2227
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA