Mottura 54.J939 My Key (Італія)

4/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

5820грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100638
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Наличие защелки

У Mottura 54.J939 My Key (Італія) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Mottura 54.J939 My Key (Італія) маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Mottura (Італія) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Mottura (Італія) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Гарантия фото

Гарантия на Mottura 54.J939 My Key (Італія) : 12 мысяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Модель замку Mottura 54.J939 My Key має переваги, властивим замкам з маркуванням «J». Це означає що замок можна перекодувати на нові ключі нескінченну кількість разів, що не можна робити в базових моделях 54.939 або Cisa 57.986 Так само замок має захистами ускладнюють розтин методом самоімпрессіі і гачками.

        Наприклад ключі замку Мотура мають шість різних висот нарізки секретів, а також ліва і права част ключів не симетричні. Сам ключ має унікальну структура, наприклад дві кульки в самому стрижні ключа ускладнюють відкриття відмичками, так завдяки спеціально втулці закривається доступ до Сувальди замку, до тих пір поки кульки не потраплять в свої пази в цій втулці.

Саме ключове отвір тепер змінило свою форму і місця для роботи відмичкою практично відсутня. Крім того є захист від висвердлювання стійки хвостової частини, так в стійку запресованних розжарений кульку, що дозволяє відвести свердло при висвердлюванні. є захист від свертишем, за рахунок ослабленого зуба хвостовика. Таким чином замок є досить надійним в сучасному світі замків.

Mottura 54.J939 My Key маючи можливість перекодування і є сучасною заміною базової моделі 54.939, перевершуючи її за взломостойкості і комфортним можливостям. Однакові розміри цих замків дозволяють проводити їх заміну без переробок дверного полотна.

Важливо! При закритті циліндрового механізму опускається спеціальна шторка (захищена від висвердлювання) яка перекриває замкову щілину під сувальдний ключ. Так само при закритті сувальдним ключем - фіксується засувка і ручка залишається рухлива але засувка при цьому не заходить в замок, тим самим збільшує термін життя замку і додаткову жорсткість!


Mottura My Key - винайдена і запатентована Італійським виробником Mottura ця технологія запобігає можливість виготовлення дублікатів ключа в звичайних майстерень. Унікальна технологія грунтується на оснащенні ключів спеціальними шарнірними елементами, званими інтерактивними елементами ключа. Присутність таких елементів дозволяє замку визначити, що його відкриває потрібний ключ від цього замка. Подібні ключі без кульок (навіть з однаково нарізаним візерунком) замок не відкриють. Виготовити дублікат ключів My Key можна в сертифікованих сервісних центрах, копії ключів можна виготовити тільки після пред'явлення картки власника замку.

Комплектація

Комплектується двома наборами ключів - один монтажний ключ, другий з п'ятьма основними. Монтажний ключ використовується на стадії установки замку або двері. Після завершення робіт роздруковується основний набір ключів складається з 5 штук і замок перекодируется на нього. Також в комплект входить сам корпус замку і картка власника замку.

Замки Mottura 54.J939 My Key мають лівосторонні і правосторонні тип відкриття дверей.


Гарантія 24 місяці

Як купити Mottura 54.J939 My Key (Італія)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Кобінований
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4+2
Рекомендована товщина полотна 40-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Та
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 мысяців
Отвори для броненакладки Да
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA