Mottura 54.J939 My Key (Італія)

4/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 1000 грн*

Доступні варіанти

3550грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100638
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Модель замку Mottura 54.J939 My Key має переваги, властивим замкам з маркуванням «J». Це означає що замок можна перекодувати на нові ключі нескінченну кількість разів, що не можна робити в базових моделях 54.939 або Cisa 57.986 Так само замок має захистами ускладнюють розтин методом самоімпрессіі і гачками.

        Наприклад ключі замку Мотура мають шість різних висот нарізки секретів, а також ліва і права част ключів не симетричні. Сам ключ має унікальну структура, наприклад дві кульки в самому стрижні ключа ускладнюють відкриття відмичками, так завдяки спеціально втулці закривається доступ до Сувальди замку, до тих пір поки кульки не потраплять в свої пази в цій втулці.

Саме ключове отвір тепер змінило свою форму і місця для роботи відмичкою практично відсутня. Крім того є захист від висвердлювання стійки хвостової частини, так в стійку запресованних розжарений кульку, що дозволяє відвести свердло при висвердлюванні. є захист від свертишем, за рахунок ослабленого зуба хвостовика. Таким чином замок є досить надійним в сучасному світі замків.

Mottura 54.J939 My Key маючи можливість перекодування і є сучасною заміною базової моделі 54.939, перевершуючи її за взломостойкості і комфортним можливостям. Однакові розміри цих замків дозволяють проводити їх заміну без переробок дверного полотна.

Важливо! При закритті циліндрового механізму опускається спеціальна шторка (захищена від висвердлювання) яка перекриває замкову щілину під сувальдний ключ. Так само при закритті сувальдним ключем - фіксується засувка і ручка залишається рухлива але засувка при цьому не заходить в замок, тим самим збільшує термін життя замку і додаткову жорсткість!


Mottura My Key - винайдена і запатентована Італійським виробником Mottura ця технологія запобігає можливість виготовлення дублікатів ключа в звичайних майстерень. Унікальна технологія грунтується на оснащенні ключів спеціальними шарнірними елементами, званими інтерактивними елементами ключа. Присутність таких елементів дозволяє замку визначити, що його відкриває потрібний ключ від цього замка. Подібні ключі без кульок (навіть з однаково нарізаним візерунком) замок не відкриють. Виготовити дублікат ключів My Key можна в сертифікованих сервісних центрах, копії ключів можна виготовити тільки після пред'явлення картки власника замку.

Комплектація

Комплектується двома наборами ключів - один монтажний ключ, другий з п'ятьма основними. Монтажний ключ використовується на стадії установки замку або двері. Після завершення робіт роздруковується основний набір ключів складається з 5 штук і замок перекодируется на нього. Також в комплект входить сам корпус замку і картка власника замку.

Замки Mottura 54.J939 My Key мають лівосторонні і правосторонні тип відкриття дверей.


Гарантія 24 місяці

Як купити Mottura 54.J939 My Key (Італія)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua