Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі)

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3480грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
102163
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..


  • Показать оптовые цены

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі) отримав клас захисту 3 : Високий рівень секретності. Замок може мати більше 100 тисяч возмоность комбінацій, має стандартний набір систем захисту, а також має власні запатентовані технології захисту замку.

Наличие защелки

У Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі) маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Mottura (Італія) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Mottura (Італія) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Mottura (Італія) Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Хороший замок поєднующий в собі два замки ціліндровий і сувальдний, захищенний від більшості самоімпрессіі та фізичного злому. Надійний італійський дверний замок Мотура 54J797 My Key. Рекомендуємо купити замок Mottura 54J797 май кей для металевих важких дверей для забезпечення власної безпеки. Всім відома продукція компанії Мотура. Дверні замки Mottura це надійні дверні замки італійського виробництва які будуть працювати 10-20 років не підвівши Вас. дуже надійні дверні замки можна встановлювати на гаражі, броньовані двері, хвіртки. Замки Мотура не бояться ні вулиці, ні холоду, ні бруду . Дійсно це танк серед врізних замків для Металевих дверей.

Давайте поговоримо про нову модель замку яка повністю відповідає розмірам попередньої моделі Mottura 54.797. У чому ж відмінність замку Mottura My Key в цьому замку використовується технологія зміни ключа. Ви можете перекодувати замок під новий ключ після втрати. Також є інсталяційний ключ який дозволяє протестувати замок не відкриваючи основний комплект, інсталяційний ключ також його називають монтажний ключ замка Мотура може бути використаний для робітників і замінений після закінчення роботи робочих в вашому домі.


Крім цього в замку Mottura 54J797 використовується захист від самоімпресіі, один з небагатьох замків із захистом від відмички отримав супер незвичайний ключ і втулку в замку закриває сувальдний отвір під час провороту ключа. Ця фіксація втулки яка не обертається поки два циліндра на ключ не збігаються не дозволяє вращаться втулки і повністю закриває доступ для відмичок до Сувальди замку.


Виробництво - Італія

Сторони замикання замку - вгору вниз і вбік.

Повний оборот сугальдного ключа - 2 обороту

Повний оборот нижнього циліндрового замку - 1

Ригелі закриваються верхнім замком - 4 ригеля

Ригелі закриваються нижнім замком - 1 ригель

Можливість перекодування замка на нові ключі - Є

Засувка замка - є відкриття дверною ручкою (додатково може втягується ключем)

Діаметр ригелів замка Мотура - 18 мм.

Довжина закритих ригелів - 36 мм.

Діаметр засувки - 20 мм.

Видалення ключового отвору - 63 мм.

Вихід тяг крабової системи - 20 мм.

Кількість ключів в комплекті - 1 + 5 шт

Длина ніжок основних ключів - 50 мм.

Технічні ключі - 1

Довжина ніжки технічного ключа - 64 мм.


Як купити Замок Mottura 54J797 My Key (захист від самоімпрессіі)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту 3
Тип секретності замка Комбінований
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Кількість замовлення Ціна за одиницю
2 or more 3341грн
5 or more 3202грн
Написати відгук
golden-key.dp.ua