Замок Mottura (Моттура) 30.401

4/5 (10 відгуків) Написати відгук

Доступні варіанти

1900грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100144
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..


 • Показать оптовые цены

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Купити замок Mottura 30.401 (помповий) можна як:

 •  ✅ замок для металевих дверей
 •  ✅ замок для дерев'яних дверей
 •  ✅ замок для гаража

Замок Моттура 30.401 це італійський накладний замок. Використання замка обмежена вильотом циліндра на 55 мм. Тому будьте уважні при виборі замка. Замок четвертого класу взломоустойчивости. Найбільш часто його встановлюють у вхідні квартирні і офісні двері.

Ціна замку Mottura 30.401 на нашу думку відповідає якості і секретному механізму. Замок комплектується невеликими ключами які дуже зручні у використанні. Ключі упаковані в непрозорий поліетилен торгової марки Моттура.

Замки з 4-м вищим класом взломостійкості, як правило, встановлюють на вхідні двері квартир, будинків та офісів. У комплект поставки входить замок накладний, набір з п'яти ключів, накладна планка, комплект кріплення, паспорт з монтажними кресленнями конкретної моделі, упаковка.

Комплектація замку Mottura 30.401

 • замок
 • Зустрічна планка на лутка двері
 • Кріплення для дерев'яних дверей
 • Декоративна накладка на ключове отвір
 • Ключі 5 штук

Маркування замку mottura

 • Mottura 30401VS50 С5 - лівобічний замок для дверей до 55 мм
 • Mottura 30401VD50 С5 - правобічний замок для дверей до 55 мм

Замок можна вважати універсальним, адже працездатність даного замку не залежить від сторони відкривання, тому навіть якщо ви візьмете замок не на ту сторону у вас не виникне з ним проблем. Однак сторона відкривання це звичка і зручність.

Якщо вам необхідно визначити сторону відкривання замка Mottura тоді: станьте зовні перед дверима. Якщо дверні петлі в цей момент справа то вам необхідний правобічний замок. Якщо дверні петлі в цей момент знаходяться зліва то вам необхідний лівий замок. Відкривання дверей до будинку або назовні не грає ролі.

Завод виробник гарантує безвідмовну роботу замку протягом 2-х років. Хоча середній термін служби дверних замків Mottura 15 років.

Особливості відкривання / закривання помпового замку Mottura 30.401:

Цей замок досить потужний для фізичного злому. Запірний механізм це три сталевих ригеля - діаметр кожного 20 мм. Виліт Рігеля 40 мм. Крім того торцеве кріплення забезпечують додатковий захист від виривання. Замок закривається на два півоберту ключа. Або на один повний оборот поворотника зсередини. Важливо відзначити дорогу вартість виготовлення ключів. А також врахуйте що якщо замок буде закритий не до кінця зсередини, то замок буде знаходиться в режимі блокування і відкрити замок зовні не вийде, і прийдеться дзвонити і будити когось в квартирі.

Технічні характеристики:

 • Розміри замку (довжина, висота, товщина) - 127x108x31,5 мм
 • Видалення від краю дверей до центру ключа (Бексет) - 63 мм
 • Ригеля - 3 штуки 20 мм з вильотом 40 мм
 • Розміри циліндрового механізму - діаметр 35 мм, довжина 50 мм
 • Кількість комбінацій понад 100 тисяч різних комбінацій
 • Клас безпеки: 4 клас
 • Ключі 5 ключів в комплекті упаковані в непрозорий поліетилен
 • Виробництво ІТАЛІЯ MOTTURA

Рекомендації по установці замка Mottura 30.401VS50 і 30.401VD50

Найголовнішим фактором вважається товщина двері. Рекомендована заводом тоkobyf дверного полотна 50 мм. Таким чином циліндр замку має довжину 55 мм буде виходити з дверей тільки на 5 мм, мінімально допустима відстань при якому складно вирвати або переламати циліндровий механізм.

З іншого боку якщо ваша двері менше ніж 50 мм то це призведе до незручностей використання ключа, В цьому випадку рекомендується поглибити монтаж замка.

Фахівці рекомендує збільшити товщину металу до 1 см, і кріпити замок на таку платформу, це зробить кріплення замку більш надійним.

Обов'язково кріпити замок з торця! Торцеве кріплення посилить замок від виламування і вибивання циліндра. Також буде здорово використовувати куточок з задньої частини замку закріпивши замок від вибивання всередину.

Переконливе прохання не використовувати накладний замок як єдиний, Рекомендується використовувати другий замок з ручкою і засувкою або просто ручку засувку. В такому випадку засувка замка візьме на себе все навантаження при закритих дверях що збільшить термін служби замку на кілька років.

Як купити Замок Mottura (Моттура) 30.401?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Класс захисту 4
Тип секретності замка Помповий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 55
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессіЇ Так
Захист від висвердллювання Так
Плавний та тихий хід замка так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 2 роки
Кількість замовлення Ціна за одиницю
3 or more 1805грн
5 or more 1748грн
10 or more 1615грн
Написати відгук
golden-key.dp.ua