Циліндр замка MUL-T-LOCK ИНТЕГРАТОР (7x7) ключ-ключ

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

1627грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100479
Виробник:
MUL-T-LOCK (Ізраїль)
Каталог MUL-T-LOCK (Ізраїль) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от бампинга

Циліндр замка MUL-T-LOCK ИНТЕГРАТОР (7x7) ключ-ключ є захист від Бампінгу Для захисту від бампінга в циліндрових замках використовують бічні Піни і слайдери, які працюють не в вертикальному а в горизонтальному положенні. Все це забезпечує надійний захист від такого вандального відкриття як БАМПІНГ. А також захищає відмичок з використанням фольги.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Перед Вами нові патентовані циліндри Mul-T-Lock Integrator. Серія циліндрів Интегратор побудована на базі циліндра 7х7 Таким чином вона є вдосконаленою версією із захистом від висвердлювання і більш складним профілем ключа.

Циліндр мультилок і ключ виготовлені з однакового матеріалу - міцного нікель-срібного сплаву, що попереджає їх передчасний знос і продовжує термін експлуатації циліндра і замку.

Ви дивитеся циліндр мультилок інтегратор в модифікації ключ-ключ. Такий циліндр відкривається ключем зовні і зсередини приміщення. Це не завжди зручно, але більш надійно. Крім того ключ вставлений зовні спрацьовує як блокіратор і не дозволяє відкрити циліндр з іншого боку.

Корпус, Піни і плуг MUL-T-LOCK Integrator виготовлені з латуні, а показники секретності циліндрового механізму MUL-T-LOCK Integrator набагато перевищують вітчизняні аналоги в класі Standard Security. У кожному замковому циліндрі MUL-T-LOCK Integrator завжди є пара пінів і опорний пін, сумарна висота яких виключає відкриття при руйнуванні пружини.

Купити циліндр MUL-T-LOCK Integrator аналог 7x7 можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Унікальні ізраїльські циліндри з захистом від свердління, ускладненими пинами і інтерактивними елементами в ключах

Циліндр MULL-T-LOCK Integrator Недорога модель циліндр MULL-T-LOCK Integrator середньої секретності, відповідає аналогічної продукції багатьох конкуруючих фірм. У конструкції використовується сім одинарних пінів, відсутній захист від перелому. Для підвищення рівня взломостойкості цієї моделі циліндра рекомендується використовувати додаткову захисну фурнітуру MULL-T-LOCK.

Рівень секретності: 850 тис. Можливих комбінацій ключа. В комплекті 5 ключів з пластиковою карткою для захисту від дублювання.

Технічні характеристики

  • Можливо виготовляти майстер системи все замки під 1 ключ
  • Захищений профіль ключа від копіювання
  • Ключів в комплекті 5-шт
  • Захист від висвердлювання
  • захист від підбору, пара пінів для контролю висот
  • Величезний асортимент різних розмірів від 31 мм до 70 мм
  • можливі типи: ключ ключ, ключ тумблер, односторонній циліндр (половинка)

Як купити Циліндр замка MUL-T-LOCK ИНТЕГРАТОР (7x7) ключ-ключ?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Так
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA