Циліндр MUL-T-LOCK 7x7 CLASSIC PRO

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3287грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100483
Виробник:
MUL-T-LOCK (Ізраїль)
Каталог MUL-T-LOCK (Ізраїль) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Циліндр мультилок і ключ виготовлені з однакового матеріалу - міцного нікель-срібного сплаву, що попереджає їх передчасний знос і продовжує термін експлуатації циліндра і замку.

Купити циліндр MUL-T-LOCK CLASSIC PRO можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Унікальні ізраїльські циліндри з захистом від перелому, ускладненими пинами і інтерактивними елементами в ключах

Мультілок, на основі якої виконані всі інші розробки компанії MUL-T-LOCK. При виготовленні цієї моделі використана запатентована система телескопічних пінів. Висока секретність понад 3-х млн. Комбінацій ключа досягається за рахунок унікальної конструкції подвійних пинов - пін в піне. Крім цього, застосовуючи спеціальні конструктивні елементи,

- Піни, пружини, штифти, виробники врахували всі можливі варіанти нелегального відкриття замку: за допомогою відмички, силовий згортки, висвердлювання, впливом кислот і лугів. Завдяки спеціальним пилозбірника, циліндри MUL-T-LOCK Classic не вимагають чищення і мастила протягом всього терміну служби.

Для підвищення рівня взломостойкості цієї моделі циліндра рекомендується використовувати додаткову захисну фурнітуру MUL-T-LOCK. Рівень секретності: 850 тис. Можливих комбінацій ключа. В комплекті 5 ключів з пластиковою карткою для захисту від дублювання

Як купити Циліндр MUL-T-LOCK 7x7 CLASSIC PRO?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 3073
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA