Циліндр MUL-T-LOCK 7x7 CLASSIC PRO

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3287грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100483
Виробник:
MUL-T-LOCK (Ізраїль)
Каталог MUL-T-LOCK (Ізраїль) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Циліндр мультилок і ключ виготовлені з однакового матеріалу - міцного нікель-срібного сплаву, що попереджає їх передчасний знос і продовжує термін експлуатації циліндра і замку.

Купити циліндр MUL-T-LOCK CLASSIC PRO можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Унікальні ізраїльські циліндри з захистом від перелому, ускладненими пинами і інтерактивними елементами в ключах

Мультілок, на основі якої виконані всі інші розробки компанії MUL-T-LOCK. При виготовленні цієї моделі використана запатентована система телескопічних пінів. Висока секретність понад 3-х млн. Комбінацій ключа досягається за рахунок унікальної конструкції подвійних пинов - пін в піне. Крім цього, застосовуючи спеціальні конструктивні елементи,

- Піни, пружини, штифти, виробники врахували всі можливі варіанти нелегального відкриття замку: за допомогою відмички, силовий згортки, висвердлювання, впливом кислот і лугів. Завдяки спеціальним пилозбірника, циліндри MUL-T-LOCK Classic не вимагають чищення і мастила протягом всього терміну служби.

Для підвищення рівня взломостойкості цієї моделі циліндра рекомендується використовувати додаткову захисну фурнітуру MUL-T-LOCK. Рівень секретності: 850 тис. Можливих комбінацій ключа. В комплекті 5 ключів з пластиковою карткою для захисту від дублювання

Як купити Циліндр MUL-T-LOCK 7x7 CLASSIC PRO?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 3073
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Ні
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA