MUL-T-LOCK MT5+

4/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

5181грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100480
Виробник:
MUL-T-LOCK (Ізраїль)
Каталог MUL-T-LOCK (Ізраїль) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от бампинга

MUL-T-LOCK MT5+ є захист від Бампінгу Для захисту від бампінга в циліндрових замках використовують бічні Піни і слайдери, які працюють не в вертикальному а в горизонтальному положенні. Все це забезпечує надійний захист від такого вандального відкриття як БАМПІНГ. А також захищає відмичок з використанням фольги.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Мультілок і ключ виготовлені з однакового матеріалу - міцного нікель-срібного сплаву, що попереджає їх передчасний знос і продовжує термін експлуатації циліндра і замку.

Купити циліндр MUL-T-LOCK MT5+ можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Унікальні ізраїльські циліндри з захистом від перелому, ускладненими пинами і інтерактивними елементами в ключах

Конструкція і пристрій цієї моделі личинки має майже повну схожість з базовою моделлю циліндром MUL-T-LOCK Classic, за винятком однієї відмінності - наявності унікального елемента - рухомого Піна в ключі.

Цей рухливий елемент приводить в дію інтерактивну систему циліндра Мультилок MT5+, будучи, по суті, частиною системи пинов сердечника. Він доповнює один укорочений пін плага циліндра і створює віртуальну комбінацію, внаслідок якої сердечник повертається в циліндрі. Крім технології телескопічних пінів, в конструкції використовується запатентована унікальна структура сердечника.

Як купити MUL-T-LOCK MT5+?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 3075
Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Так
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA