MUL-T-LOCK InterActive+

4/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3964грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100473
Виробник:
MUL-T-LOCK (Ізраїль)
Каталог MUL-T-LOCK (Ізраїль) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Защита от бампинга

MUL-T-LOCK InterActive+ є захист від Бампінгу Для захисту від бампінга в циліндрових замках використовують бічні Піни і слайдери, які працюють не в вертикальному а в горизонтальному положенні. Все це забезпечує надійний захист від такого вандального відкриття як БАМПІНГ. А також захищає відмичок з використанням фольги.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита сердцевини замка от перелома

Має захист циліндра замка від переламування: Є захист серцевини замка від переломлення: такой циліндр має спеціальню вставку зі сталі в найтоншому місці, яка дозволяє захистити циліндр від перелому.

Защита от высверливания

Є захист циліндрового механізму від висвердлювання: Циліндровий механізм має захист від свердління, завдяки спеціальним загартованим елементам в різних частинах серцевини замка, циліндр протистоїть свердління. Це мінімальний захист яким повинен володіти циліндровий замок. Рекомендується додатково захищати замок броненакладкою.

Мультілок і ключ виготовлені з однакового матеріалу - міцного нікель-срібного сплаву, що попереджає їх передчасний знос і продовжує термін експлуатації циліндра і замку.

Купити циліндр MUL-T-LOCK Interactive + можна для будь-якого врізного замка циліндрового типу. Унікальні ізраїльські циліндри з захистом від перелому, ускладненими пинами і інтерактивними елементами в ключах

Конструкція і пристрій цієї моделі личинки має майже повну схожість з базовою моделлю циліндром MUL-T-LOCK Classic, за винятком однієї відмінності - наявності унікального елемента - рухомого Піна в ключі.

Цей рухливий елемент приводить в дію інтерактивну систему циліндра Мультилок інтерактив +, будучи, по суті, частиною системи пинов сердечника. Він доповнює один укорочений пін плага циліндра і створює віртуальну комбінацію, внаслідок якої сердечник повертається в циліндрі. Крім технології телескопічних пінів, в конструкції використовується запатентована унікальна структура сердечника.

Як купити MUL-T-LOCK InterActive+?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика циліндра
Захист від Бампінга Так
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від перелому Так
Захист циліндрового механізму від висвердлювання Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA