Накладний замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (короткий ключ)

4/5 (14 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

4699грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100116
Виробник:
Gerda (Польща)
Каталог Gerda (Польща) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


накладной замок фото

Замок Gerda (Польща) отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Накладний замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (короткий ключ) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Накладний замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (короткий ключ) маэ вильот ригеля замка 33 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 4 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-55 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Gerda (Польща) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Gerda (Польща) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Накладний замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (короткий ключ) : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Накладний замок Gerda Tytan ZE1 ставитися до замків з підвищеним ступенем секретності, оснащений вбудованою сигнальною системою - це унікальне поєднання механіки та електронікі.Замок Gerda Tytan ZE1 має унікальну функцію: при закриття замка на 3-тю повних обороту ключа, поворотна ручка блокується, що виключає можливість відкрити замок зсередини приміщення в разі проникнення грабіжника через окно.Замок оснащений унікальним патентованим циліндровим механізмом новітньої генерації системи Титан. Спеціальний трубчасті ключі. Більш 4 000 000 000 комбінацій ключа, гарантує абсолютну неповторність кожного ключа, тобто абсолютну неповторність кожного замка.Конструкція циліндрового механізму забезпечує високу стійкість замку GERDA TYTAN Zе-1 проти спроб його відкриття шляхом підбору ключів або за допомогою отмичек.Рекомендуется для квартир, дачних, гаражних і офісних, виробничих, архівних приміщень. Харчування вбудованої сигналізації в замку Gerda Tytan ZE1 автономне: 2-а елементи живлення «Крона» 9V. Даний замок може підключатися до загальних систем сигналізації. У замку вбудований «дзвін» (сирена звукова), яка видає звуковий сигнал силою 115 Дб. Спрацьовує сигналізація замку при силовому зломі, хочу зазначити, що ригеля пов'язані з сигналізацією замку, гранична сила тиску на ригеля понад 50 кг. Накладний замок Gerda Tytan ZE1 має сертифікат класу С (відповідає стандарту 4 класу) .Два масивних сталевих ригеля пускають у хід високоміцний механізм замка, підвищена взломостойкость якого досягнута за рахунок міцного корпусу і блокади проти вибивання, витискування замка з полотна дверей. При правильній його установці повністю відповідає підвищеним вимогам по надійності, стійкості, секретності і зручності. Виробник Польша.1. Тип механізму накладного замку - циліндровий; 2. Ступінь секретності замку 4 клас; 3. Кількість ригелів 2; 4. Вихід ригелів 36 мм .; 5. Діаметр ригелів 23х15 мм .; 6. Замикання на 3-тю обороту .; 7. Кількість ключів - 4 шт .; 8. Тип ключів - трубчастий.

Як купити Накладний замок Gerda Tytan ZE1 з сигналізацією (короткий ключ)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Циліндровій (трубчатий)
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 33
Кількість ключів 4
Кількість обертів замка 3
Рекомендована товщина полотна 40-55
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Да
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 2 роки
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA