Навісні замки під один ключ (виготовлення на замовлення)

Часто буває ситуація коду необхідно відкривати безліч приміщень, виробничих шаф і так далі. Дуже складно і незручно носити в кишені по 10-20 а іноді і більше ключів. В такому випадку виготовлення замків з однаковими ключами буде найкращим рішенням. При цьому варіанті ви отримаєте навісні замки по 3 ключа на кожен замок, і всі ключі в партії будуть однаковими. Це дозволить відкривати будь-який замок маючи при собі тільки один ключ.

Пропонуємо до виготовлення наступні моделі замків під один ключ:


Замок навісний Тандем ВС-4 (П-обр., сред) Замок ВС-4 ширина замка 70 мм, а діаметр дужки 12 мм. Відстань між дужками замку 27 мм.
Замок ЗН-4. Це накладний замок з подовженим ключем. на 3 обороту і потужними ригелями по 18 мм


Замок ВС-2. Навісний замок Краб це потужний і надійний замок з дужкою 14 мм.

ЗАМОК ВС-3. Даний замок краб має форму човники і менші розміри. Розмір дужки 12 мм.


Замок ВС-1 Даний замок це класичний навісний замок з дужкою 10 мм. Без автоматичного закривання


Замок ВС-8 Відмінний потужний навісний замок для складів, і господарських приміщень. Дужка 14 мм.


ЗАМОК ВС-5. Невеликий П-подібний замок для шаф, ящиків, хвірток. Дужка 10 мм. Між дужками 18 мм.


Можливо виготовлення замків під один ключ однією або декількома партіями від 30 штук. Хороший вибір моделей допоможе кожному покупцеві знайти найбільш підходящий варіант.

Час виготовлення замків під один ключ, залежить від обраної моделі. Завод кілька днів виливає одну форму замку, потім тиждень іншу форму замку. Таким чином в залежності від того на який зараз моделі виробництва знаходиться завод залежить і час виготовлення замку. Середній термін - від одного тижня до трьох тижнів з моменту оплати

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ на Замки під один ключ

Щоб оформити заявку зателефонуйте за телефонами вказаними вище або ж напишіть на емейл заявку з необхідною кількістю замків і моделлю яку ви виберете.