Замок Просам ЗВ8/13 С-М (сам міні)

5/5 (5 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

367грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100165
Виробник:
Border
Каталог Border : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Border сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Просам ЗВ8/13 С-М (сам міні) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Просам ЗВ8/13 С-М (сам міні) маэ вильот ригеля замка 21 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Просам ЗВ8/13 С-М (сам міні) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Просам ЗВ8 / 13 С-М (сам міні) можна як додатковий замок для установки у дері товщиною 25-70 мм. Це простий 4-х сувальдний замок, з невеликою кількістю секретів. Замок Просам ЗВ8 / 13 С-М ціна на який відповідає якості, це простий і надійний дверний замок.


Головне достоїнство це невеликий корпус врізного замка просить, а також оцинковані деталі і механізми, які дозволяють добре працювати в різних умовах. Пружини замку м'які, це говорить про те що замок краще прикривати від попадання прямого дощу і снігу взимку.

Такий замок підійде як для лівих так і для правих дверей. У комплекті у замку 3 ключа.

 Планкою на лутку і накладками на ключове отвір замок просить ЗВ-8/13 не комплектується.

Як купити Замок Просам ЗВ8/13 С-М (сам міні)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000
Довжина ригеля замка 21
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 25-70
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2214
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA