Замок для розсувних воріт PSG 63.200

5/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

550грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100261

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Купити замок PSG 63.200 можна для відкатних металевих дверей і воріт. Це унікальний замок для розсувних воріт і хвірток з гачкоподібним язичком який має хід вгору вниз завдяки пружині і спрямованний шток.  Найкращий замок для відкатних дверей і воріт

Замок для воріт PSG 63.200 виробник польща  опис, характеристики

Пропонуємо Вашій увазі унікальний польський замок PSG 63/200. Цей замок має язичек у вигляді гачка який закривається автоматично, після відкривається за допомогою натискної ручки.

Фіксується язичок за допомогою ключа. Замок має циліндровий тип секретності. Це означає що замок додатково комплектується циліндром (серцевиною) з ключами.

У разі втрати ключів вам не нужн оменять замок, а можна поміняти тільки циліндр. Замок виготовлений з качственних матеріалів що робить його дуже надійним і якісним замком.

Ми рекомендуємо використовувати саме цей замок для розсувних (відкатних) воріт і хвірток. Купити такий замок можна як окремо так і в зборі з циліндром і ручками.

Ми допоможемо Вам укомплектувати замок відповідно до ваших побажань.

Як купити Замок для розсувних воріт PSG 63.200?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA