Дверна ручка Imperial 77мм

4/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

341грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100677
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Класс безопасности замка

В комплекте с дверными ручками Китай поставляется квадрат 8*8*120 Это стандартный квадрат по своим размерам. Что бы определить какая длинна квадрата Вам нужна необходимо померять толщину двери с учетом внутренней и наружной накладки, и померять сколько мм квадрата заходит в ручку. обычно это 30-мм . После этого вы получите необходимую длинну квадрата. Если длинна квадрата который идет в комплекте оказалась больше , его можно подрезать с помошью ножовки или болгарки. Если же вам необходим более длинный квадрат чем тот что идет в комплекте, то его прийдется покупать отдельно. Поэтому сразу обратите на это внимание.

Стяжные винты

Дверна ручка Imperial 77мм Є стягнуті гвинти в комплекті Такий спосіб кріплення дверних ручок з використанням стяжних гвинтів є найбільш надійним. Дозволяє збільшити термін єксплуатаціі дверної ручки на 30%

Дверна ручка для циліндрових замків з міжосьовим відстанню 77 мм. Для замків Гардіан 10.11, 30.11,50.11

Матеріал дверних ручок ЦАМ - це важкі якісні дверні ручки з подвійним шаром покриття. Такі ручки будуть добре і надійно працювати навіть на вулиці.

У кожній з двох ручок є захисна шторка, що закриває отвір в замку (замкову щілину) це захищає від вітру і підглядання всередину приміщення.

Кожна ручка має свою пружину, це дозволяє збільшити термін служби самого замку зменшуючи навантаження на пружину засувки замка.

Фурнітура добре упакована і не дряпається під час траспортування

Дверні ручки Імперіал до Замкам Гардіан кріпляться через стягнуті гвинти які йдуть в комплекті

Як купити Дверна ручка Imperial 77мм?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика дверних ручок
Довжина квадрата 120
Міжосьва відстань 77
Матеріал ZAMAK
Стяжні гвинти Так
Тип ручки Ручка на планці
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA