Ручка на планці Apecs 42.123-L (лівостороння ) для замку Ельбор

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

Наявність:
Є в наявності
Модель:
101353
Виробник:
Apecs
Каталог Apecs : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Ручка на планці Apecs 42.123  - Дверна ручка для замків Ельбор
З відомих Українському ринку замків міжосьову відстань 42мм мають тільки дверні замки Ельбор серії 06-40, 06-42, та замки аналоги, Бордер,Апекс та інші. Для будь-якої з цієї моделі замків Ельбор підійде дверна ручка Apecs  з 42 мм міжцентрової відстані.
У цій ручці є поворотник для фіксації нічника замку.
Також є захисна шторка на внутрішній ручці, яка захищає від вітру і від бажаючих зазирнути в замкову щілину. Найбільш часто ця ручка встановлюється для замка Ельбор 06-40, 06-41.Так же вона підходить для аналогічних замків: Bruno, Border, Apecs, Barerra.

Матеріал дверних ручок Apecs для замка Ельбор:
Вони виконані з матеріалу ЦАМ (цинк, алюміній, мідь) і додатково покриті подвійним шаром лаку, що забезпечує збільшення терміну служби покриття. Комплектація: ручки - 2 шт
Колір дверної ручки Apecs для замка Ельбор  вибираються на ваш розсуд, ви можете вибрати будь-який необхідний Вам колір. Увага! Колір покриття фурнітури може вплинути на ціну.
Компанія Apecs пропонує наступні кольори: Бронза (АВ) Золото (GP) Хром (СR) 

Як купити Ручка на планці Apecs 42.123-L (лівостороння ) для замку Ельбор?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA