Ручки до дверей

Дверні ручки можна розділити на кілька категорій, а ці категорії можна розділити ще на категорії. Здається все складно? немає.

Два основних види дверних ручок:

  - дверні ручки на планці (ручка кріпиться на продлговатую металеву планку, але ця тенденція все більше виходить з моди) Такий варіант може бути вдалим якщо вам необхідно прикрити дірки від старого місця установки, якщо у вас немає можливості встановити роздільну ручку або з інших причин

  - ручки на розетці.  Бувають ручки на круглій і на квадратній розетці (це вже питання смаку і вашого інтер'єру).


Дверні ручки бувають дешеві, дорогі і дуже дорогі. Звідки береться ціна?

Дешеві ручки привозяться з Китаю, вони дуже легкі, тому що зроблені з алюмінієвих сплавів, а це значить вони менш надійні. У них один тонкий шар лаку і менш якісне покриття. Середній термін служби 5 років. Ціна таких ручок 6-10 доларів.

Ручки середньої цінової категорії це дверні ручки з Китаю, але більш високої якості зі сплавів цинку, міді, алюмінію (ZAMAK наприклад). Вони важкі, мають 2 шари покриття лаку, і більш якісне покриття самої ручки. Середній термін служби 10 років. Ціна таких ручок 15-20 доларів.

Ручки дорожчі, наприклад, Коломбо. Це італійські ручки, з італійським унікальним дизайном, ціна таких ручок від 30 євро. Середній термін служби 15 років.