Дверні зависи для міжкімнатних дверей

Жодна двері не обходиться без такого комплектуючого як зависи. Купити дверні зависи можна для міжкімнатних МДФ дверей, а також для дверей з бруса. Невеликі якісні зависи можуть витримувати важкі двері забезпечуючи закривання закривання дверей на довгі роки.

Матеріал виготовлення дверної зависи

Основні матеріали для виготовлення зависи це сталь. Сталеві зависи на підшипниках досить надійні витримують постійні навантаження і доступні за ціною. Зустрічаються також зависи з ЦАМ це недорогі зависи зроблені за допомогою литися і нічим не відрізняються за зовнішнім виглядом. Їх якість не висока і їх не можна встановлювати на важкі двері. Латунні зависи - такі зависи встановлювали 10-20 років тому коли латунь була найпопулярнішим матеріалом, якісний, легкий в обробці, в'язкий матеріал які служив газами і був досить міцний. Зараз він вважається занадто дорогий, тому їх зустріти в продажу можна набагато рідше. Дверна петля з нержавіючої сталі буде відмінним варіантом в баню, або офісне приміщення, для дверей виробничих приміщень. Це надійні міцні зависи.

ВАЖЛИВО! якщо ви побачили на коробці зависи колір латунь це не означає що матеріал виготовлення латунь, а лише означає що фарбування схожа з обробкою матеріалу латунь. Таже історія і з дверної зависи з НЕ іржавіє стали.

Типи дверних петель

  • Накладні знімні дверні зависи - купити знімні зависи можна для мдф дверей, важливо відзначити що така фурнітура не універсальна і купується окремо для правого і для лівого відкривання.
  • Накладні універсальні зависи - купити універсальні зависи іноді буває дуже зручно. Наприклад така петля потужніша, вона має від 3 до 5 підшипників, і підходить як для лівосторонніх так і для правобічних дверей. І все ж мінуси. Якщо ви встановлюєте такі зависи то двері не можна зняти з петель: спочатку прийшовши викрутити шурупи з зависи
  • Накладні зависи метелики - купити дверні зависи метелики або ліниві зависи як їх називають, просте економне і універсальне рішення, зависи підійдуть для неважких МДФ дверей, вони емнее надійні, проте вони універсальні і не вимагають врізки в дверне полотно або лутка.
  • Врізні зависи Боченков - купити торцеві зависи можна для МДФ дверей з чвертю, які находяться не в ровень з Лутков. Вони длостаточно надійні і міцні. Вимагають додатково купувати ковпачки для декору, що здорожує цей вид петель.
  • Врізні приховані зависи. Мають досить складні монтаж. Купувати такі зависи рекомендується разом з дверима. Дуже надійні якісні і дорогі дверні зависи