Каталог ручок до дверей. Дверні ручки на квадратній розетці

Дверні ручки на розетці

Одним з найважливіших елементів дизайну дверей є дверна ручка, крім того що воно має володіти відповідним дизайном, відповідним кольором, вона повинна бути міцною щоб витримувати постійні навантаження при натисканні дверної ручки.

Матеріал виготовлення дверних ручок

  • ЦАМ - цинк, алюміній, мідь. Сплав таких матеріалів достатньо надійний. Середній термін служби 7 років. Легкий матеріал в обробці і виробництві тому володіє конкурентною ціною.
  • Алюміній - найбільш економний варіант, легкі ручки з бюджетного сектора. Середній термін служби 4 роки.
  • ZAMAK - цинк, алюміній, мідь, магній, може бути те ж саме що і ЦАМ. середній термін служби 10 років
  • Латунь - такий матеріал найбільш міцний і довговічний, однак складний в обробці і дорогий в ціні. Тому ручки з такого матеріалу все складніше і складніше найті.Средній термін служби 12 років
  • Нержавійка - такий матеріал складний в обробці, тому має вузьке коло форм і кольорів. З через це не дуже популярний. найбільш часто застосовується для вуличних дверей, установ, офісів. середній термін служби 5-10 років.

Як вибрати дверні ручки на квадратній розетці і на що звернути увагу?

  1. Товщина і вага двері. Якщо двері важкі або дуже товста то ручки повинні комплектуватися товстими або довгими стяжками щоб стягнути обидві дверні ручки з обох сторін. Також зверніть увагу на довжину квадрата, при необхідності його потрібно замінити на більш довгий.
  2. Вибрати правильний колір і дизайн ручки. Існують ручки на круглому, на квадратному підставі, а також дверні ручки на планці. Крім того кожна ручка може мати кілька різних відтінків.
  3. Матеріал виготовлення дверної ручки

Особливості монтажу ручок на квадратній розетці

Монтаж дверної ручки дуже простий. насамперед необхідно докласти замок або засувку і намітити місця кріплення і квадрата. Просвердлите отвори. Тепер знімається декоративне кільце на ручках щоб отримати доступ до кріпильних отворів. Кріпитися ручка. закручуються гужени для фіксації квадрата, і одягаються декоративні кільця на підставу ручки.

Чим комплектувати дверні ручки для міжкімнатних дверей

  • Якщо вам потрібна тільки засувка без фіксації (як на кухні). То до ціни дверної ручки потрібно додати тільки засувку
  • Якщо потрібна фіксація (як наприклад ванна / туалет) то дверні ручки необхідно укомплектувати засувкою під фіксацію, і поворотником в колір дверної ручки.

    Пропонуємо Вам допомогу у виборі дверних ручок необхідної якості. При необхідності пишіть питання в месенджери.