Дотягувач RYOBI S-8850T SLD HO (Накладний)

4/5 (4 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

2195грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100594
Виробник:
RYOBI (Японія)
Каталог RYOBI (Японія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Дотягувач накладний RYOBI S-8850T SLD HO Серія Бюджет

Дверні дотягувачі RYOBI, в залежності від моделі, профілю двері і умов монтажу, комплектуються різними типами тягових пристроїв: стандартним пристроєм, ковзної тягою або тягою з фіксатором відкритого положення. На зовнішніх дверях рекомендується застосовувати моделі дотягувачів з функцією гальма. Ця функція дозволяє відрегулювати швидкість відкриття дверей, оберігаючи, тим самим, при різкому відривання двері і поривах вітру, сам дотягувач і дверну коробку. Деякі дотягувачі забезпечені такою функцією, як фіксація відкритого положення і обмежувача максимального кута распахіванія.Накладной дотягувач для внутрішніх та легких зовнішніх дверей.

Технічні характеристики дотягувачів RYOBI 8850T
Клас: 2 Вага двері: до 45 кг Ширина полотна макс .: 900 мм Температурний режим: від -20 ° С до + 45 ° С Тип монтажу: накладний (на дверну коробку або дверне полотно) Колір - срібний, білий, темно-бронзовий Розміри: 183х45х67 мм Регулювання: початкової та кінцевої швидкостей зачинення Тяга: ковзна з фіксацією Ресурс ек сплуатаціі: 500 000 циклів

Як купити Дотягувач RYOBI S-8850T SLD HO (Накладний)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA