Дотягувач RYOBI 9903 STD (Накладний)

4/5 (2 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

984грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100593
Виробник:
RYOBI (Японія)
Каталог RYOBI (Японія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


RYOBI *9900  9903 SILVER STD_ARM EN_2/3 до_65кг 965мм дотягувач накладний RYOBI 9903 STD Серія Бюджет
Дверні дотягувачі RYOBI, в залежності від моделі, профілю двері і умов монтажу, комплектуються різними типами тягових пристроїв: стандартним пристроєм, ковзної тягою або тягою з фіксатором відкритого положення. На зовнішніх дверях рекомендується застосовувати моделі дотягувачів з функцією гальма. Ця функція дозволяє відрегулювати швидкість відкриття дверей, оберігаючи, тим самим, при різкому відривання двері і поривах вітру, сам дотягувач і дверну коробку. Деякі дотягувачі забезпечені такою функцією, як фіксація відкритого положення і обмежувача максимального кута распахіванія. Накладний дотягувач для внутрішніх та легких зовнішніх дверей.
Технічні характеристики дотягувачі RYOBI 9903
Клас - 2/3. Колір - срібний, білий, темно-бронзовий, серебрянно-бронзовий. Комплектація - стандартна тяга. Ширина дверей (макс.) - 965мм. Максимальна вага дверей - 65кг.

Як купити Дотягувач RYOBI 9903 STD (Накладний)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA