Ручка Sherlock замку Ельбор 06-4х Хром

3/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

350грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100659
Виробник:
Sherlock
Каталог Sherlock : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Ручка Sherlock 042 - Дверна ручка для замків Ельбор

З відомих Українському ринку замків міжосьова відстань мають тільки дверні замки Ельбор серії 06-40, 06-41,06-42,06-43. Для будь-якої з цієї моделі замків Ельбор підійде дверна ручка Sherlock 42 мм міжцентрової відстані. У цій ручці є поворотник для фіксації нічника замку.
Також є захисна шторка на внутрішній ручці, яка захищає від вітру і від бажаючих зазирнути в замкову щілину. Найбільш часто ця ручка встановлюється для замка Ельбор 06-40, 06-41.Также вона підходить для аналогічних замків: Bruno, Border, Apecs, Barerra.

Матеріал дверних ручок Sherlock для замка Ельбор:
Вони виконані з матеріалу ЦАМ (цинк, алюміній, мідь) і додатково покриті подвійним шаром лаку, що забезпечує збільшення терміну служби покриття. Комплектація: ручки - 2 шт
Колір дверної ручки Sherlock для замка Ельбор
Кольори дверних ручок на планці
Шерлок для замків Ельбор вибираються на ваш розсуд, ви можете вибрати будь-який необхідний Вам колір. Увага! Колір покриття фурнітури може вплинути на ціну.
Компанія Sherlock пропонує наступні кольори: Бронза (АВ) Золото (GP) Хром (СR) Соната / Хром (SN-CP)

Як купити Ручка Sherlock замку Ельбор 06-4х Хром?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA