Замок Тандем 1АM

4/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

175грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100264
Виробник:
Тандем
Каталог Тандем : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Тандем циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Тандем 1АM нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Тандем 1АM маэ вильот ригеля замка 20 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Тандем 1АM : 1 місяць Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Тандем 1АМ можна як додатковий замок на дерев'яні двері. Це циліндровий замок в комплекті з циліндром англійського типу на 3 ключа. Ціна замку Тандем 1АМ включає в себе: замок, зустрічна планка, циліндр, 3 ключа, гвинти, і накладки. Недорогий виразний замок 1АМ тандем - це верхній додатковий замок під циліндр. Замки за низькою ціною. Ці дверні врізні замки циліндрового типу використовуються як верхні додаткові замки на дерев'яних дверях

Замок врізний без ручок
Кількість оборотів: 2 обороту
Тип ключа: англійська

Замок врізний циліндровий. Призначений для установки на праві і ліві двері товщиною 40 мм.
Засув замка литий. Хід засува 25 мм. Габаритні розміри корпусу замку, мм: 85x75x18.
3амок комплектується циліндровим механізмом. Секретність замка -1200 комбінацій

Може не комплектуватися циліндром. Ви зможете знайти відповідний Вам циліндр і купити циліндр для замку в розділі Циліндрові механізми для врізних замків.

Як купити Замок Тандем 1АM?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000
Довжина ригеля замка 20
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 1 місяць
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2231;2232
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA