Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки Дніпро

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Наявність:
Нет в наличии
Модель:
100272
Виробник:
Тандем
Каталог Тандем : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Тандем циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки Дніпро замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки Дніпро маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки Дніпро : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Якщо Ви хочете купити простий дверний замок з невисокою ціною, рекомендуємо звернути увагу на виразний замок Тандем 43АМ. Це замок з ручками під циліндр українського виробництва. Замок комплектується ручками і циліндром, отже для установки замку Тандем Вам більше нічого не знадобитися. Рекомендуємо купити недорогі дверні замки Дніпро Тандем 4 АМ


Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки, опис

Замок врізний циліндровий з клямкою і ручками.

Призначений для установки на праві і ліві двері товщиною 40 мм.

Засув замка литий. Хід засува 24 мм.

Габаритні розміри корпусу замку, мм: 85x120x18.

Секретність замка - 1200 комбінацій.

Замок комплектується циліндровим механізмом.

Недорогий замок під циліндр. Це замки бюджетного сектора. Головною перевагою замку є його ціна. Замок Тандем підходить під старі радянські стандарти.

Як купити Замок Тандем 4 АМ. Врізні замки Дніпро?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >1000
Довжина ригеля замка 22
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA