Врізний замок Аріко ЗВ-8

4/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

245грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100492
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Україна сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Врізний замок Аріко ЗВ-8 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Врізний замок Аріко ЗВ-8 маэ вильот ригеля замка 26 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-75 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Врізний замок Аріко ЗВ-8 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Це простий врізний замок 6 сувальдний. Він підійде для металевих дверей і хвірток. Замок зроблений повністю зі сталі без відсутності силуміну. У замку 5 ключів. Ключ може мати пластикову голівку, що дуже зручно. присутні і декоративні накладки на ключове отвір. Також купити замок Аріко ЗВ-8 можна для сейфів і металевих ящиків. Це простий і надійний додатковий сувальдний замок від компанії Аріко.

Призначення - Для вхідних дверей, Для дерев'яних дверей, Для металевих дверей, Для сейфів.

Діаметр ригелів - 13.5 мм

Кількість сувальд - 6 шт

Товщина полотна двері - 30-75 мм

Виліт ригелів - 26 мм

Наявність засувки - Ні

Комплектація накладками - Так

Розмір планки 155 х 26 х 2.5 мм

Покриття Антикорозійне покриття деталей цинком і нікелем

Розміри 85 х 82 х 18.5 мм

Вага 0.8 кг

Кількість в ящіке- 20 шт.

Як купити Врізний замок Аріко ЗВ-8?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 26
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-75
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2210
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA