Броненакладка для замка | Врізні, накладні та магнитні броненакладки

У категорії нашого інтернет-магазину ви знайдете таку захисну фурнітуру для замків:

 • броненакладки на циліндр врізного замка
 • броненакладки на сувальдний замок

Ще багато років тому циліндрові замки стали дуже надійними, в плані підбору відмичкою. І все таки залишилися слабкості. Через невеликого механізму і акуратного ключа циліндри стали нестійкі до злому вандального методами, такими як висвердлювання, вибивання і виривання циліндра. Для захисту циліндрового замку використовують спеціальні захисні накладки.

Броненакладка для циліндрового замку захистять циліндровий механізм від:

 • виривання циліндра за допомогою сьемники або самореза
 • розрив циліндра за допомогою свертишем
 • ускладнить висвердлювання циліндрового механізму

Конструкція броненакладок для врізних замків:

 1. Зовнішня частина, з товстого сталевого сплава.Смесь сплавів ускладнює висвердлювання, тому як складніше підібрати одне правильне свердло для даного типу стали. Товщина броненакладки з зовнішньої сторони може бути від 10 до 35 мм.
 2. Усередині зовнішньої накладки є розжарений диск під замковий отвір який обертається разом з ключем, і пластина-подкадка для фіксації обертового загартованого диска під ключ.
 3. Накладки з внутрішньої сторони кріпляться двома вінтамі.Часто в отвір для кріплення гвинтами монтується розжарений кулька, це додатково дозволяє захистити місце кріплення броненакладки від висвердлювання. Діаметр гвинта від М4 до М8. чим товще буде гвинт тим надійніше кріплення броненакладки.
 4. З внутрішньої сторони є відповідна чашка яка дозволяє стягнути накладку з внутрішньої сторони дверей, тим самим зафіксувавши її без розбору МДФ панелей. частіше ж внутрішня накладка є декоративною, і купується окремо від броненакладки, відповідно до вашого дизайном двері

Розрізняють декілька видом броненакладок для врізного замка по типу установки

 • врізні броненкаладкі - такі броненакладки найбільш стійкі до злому, їх монтаж проводитися в сам лист метала двері і, броненакладка встановлюється в щільну до замку.
 • накладні броненакладки - встановлюється зазвичай на лист металу, коли немає можливості встановити виразний варіант. Такий варіант досить надійний і обов'язково робиться зі скосом лицьовій конструкції щоб захистити броненакладку від зламу за допомогою трубки.

Розрізняють також броненакладки по типу секретності механізму замка:

 • Броненакладки для сувальдних замків
 • Бронанкладкі для циліндрових замків

Так само броненакладки можна розділити і за типом їх механізму секретності:

 • Стандартні броненакладки - стандартні броненакладки встановлюються на металеві двері захищаючи замок двері від висвердлювання, за рахунок потовщення металу в місці свердління і міцніших сплавів ніж листовий метал. Такі броненакладки не захищають циліндрові і сувальдні замки від відкриття вандального методами.
 • Кодові броненакладки - такі використовуються в сейфах наприклад, або ж на об'єктах підвищеної секретності. Кодова броненакладка надійно захищає замковий отвір захищаючи циліндрові або сувальдний замок від розтину за допомогою злодійських відмичок, бампінга і т.д.
 • Магнітні броненакладки набирають популярність останнім часом. Такі накладки більш надійні однак і дорогі. У комплекті йдуть кілька ключів, йдучи ви використовуєте спеціальні магнітні ключі щоб закрити броненакладку, захистивши тим самим ключове отвір замка. Це дозволяє максимально ускладнити роботу з розкриття замка злодійськими методами.

Найкращими виробниками захисної фурнітури ми вважаємо компанії Rostex (Чехія), Disec (Італія), Mottura (Італія), Mull-T-Lock (Ізраїль)

Бюджетні броненакладки: Kale (Туреччина), Fuaro (Китай), Apecs (Китай)

Рекомендуємо купити броненакладку для циліндрового замку якою б дорогою цілінр ви не купували. Це захистить цілінрового або сувальдний замок від багатьох способів відкриття методами зловмисників. Крім цього при покупці броненакладки на замок ви можете вибрати необхідний колір фурнітури, а значить ваші двері залишиться такою ж красивою і акуратною як і була.