Бронепластина для замку - це сталева пластина з домішкою марганцю, яка має високу твердість.

Основне призначення бронепластин для замків:

  • захищає елементи замку від висвердлювання
  • захищає отвір сувальдних замків від свертишем

Основне місце установки бронепластини безпосередньо перед замків, усередині дверей. Важливо відзначити що загартовані пластини не можна приварювати, так як при нагріванні розжарений метал втрачає свої властивості .. Є випадки коли бронепластина кріпитися зовні. Спосіб кріплення залежить від типу і форми бронепластини.

Бронепластина повинна мати кріплення які відповідають отворам замку, тоді її можна буде легко закріпити прямо до корпусу замку.

Бронепластини поділяються на два типи:

  • універсальні: такі бронепластини, не кріпляться конкретно до замку, а устанавліваютсяотдельно і підходять під будь-який циліндровий або сувальдний замок, проте їх спосіб кріплення набагато складніше не універсальною бронепластини.
  • вузькоспеціалізовані: наприклад є ряд бронепластин які підходять тільки для конкретного замка, для якого були виготовлені. Ось наприклад бронепластина для замка МЕТТЕМ лідер, підійде тільки для замка Меттем ЗВ8. 611 Лідер
  • штатні бронепластини: такі пластини устанавліваються безпосередньо на заводі до конекретним замками і не продаються окремо. Наприклад таку броненакладку має замок градіан 40.01, Гардіан 40.11 або замок Кале 252 RL

Товщина бронепластини

Немає точного розуміння яка товщина буде ідеальним поєднанням ціни і якості. Товщина бронепластини в 3 мм вже вважається надійною. Однак 5-7 мм будуть куди краще захищати замок від свердління. Тут важливо враховувати товщину двері і варіанти які є на ринку.

Процес виготовлення бронепластин

Для виготовлення бронепластин використовується сталь 65г це рессорно-пружинна сталь або кулестійким сталь 85Ц. Скільки б не сперечалися про можливості свердління бронепластин все одно факт залишається фактом. По-перше немає нічого що не можна просвердлити. І по-друге використання бронепластини для замку ускладнює його висвердлювання, ускладнюючи фізично, збільшуючи час і з швидкістю не передбачуваним результат висвердлювання замка. Тому рекомендуємо купити бронепластини для замка сувальдного або циліндрового типу.