Купити замок з ручкою для металевих дверей у сборі

Перш ніж купити комплект замку з ручкою для металевих дверей необхідно:

  • заміряти ширину дверей з урахуванням МДФ накладок.
  • визначитися з якістю двері і ціновою політикою замків
  • вибрати тип секретності замку

Типи секретності в комплектах замків з ручкою для металевих дверей

  • Комплект циліндрового замку з ручкою. У комплект замку входить: сам замок, циліндр, ручки, і можливо броненакладка для захисту циліндра. Замок з таким типом секретності має зручний невеликим ключем. Мінусами буде висока ціна для забезпечення високого рівня надійності. При необхідності замінювати ключі, немає необхідності міняти замок а досить лише поміняти циліндр
  • Комплект сувальдного замку з ручкою. У комплекті: замок і ручка (і при необхідності накладка на ключове отвір). Такі комплекти замків володіють середнім рівнем захисний при мінімальних вкладеннях. такий механізм складніше вибити, йому не потрібен додатковий захист від вибивання на відміну від замків з циліндровим типом секретності.
  • Комплект замків з ручкою з комбінованим типом секретності - такий замок поєднує в собі кілька типів секретності. Купуючи комплект в одному корпусі ви отримуєте відразу два замки з різним типом секретності наприклад циліндровий і сувальдний.

Комплекти замку з ручкою для вхідних дверей можна розділити і за типом ручки:

  • Замки з ручкою на планці - такі ручки будуть дуже надійні, вони мають кріплення товстими гвинтами від 4 до 10 мм в діаметрі. Крім того велика площа підстави дозволяє ручкам довше служити і не розбовтуватися.
  • Замки з ручкою на роздільному підставі - такі ручки менш міцні по своєму кріпленню, і є необхідність їх закріплювати максимально надійно на додаткові гвинти. Однак є і плюси, ці ручки естетичніше, красивіше, надійніше на злам і володіють величезним асортиментом квітів і форм в дизайні.

Комплектний замок для металевих дверей повинен бути надійним, з міцною засувкою, адже він повинен витримувати удари об металеву конструкцію при закриванні. Надійний замок повинен володіти Бронепластини, броненакладками, і іншими системами захисту. Встановлювати замок рекомендується в спеціально виварений короб всередині двері. Це дозволить максимально захистити замок від розтину.