Замок для дерев'яних дверей: врізні та накладні

Купуючи двері, багато людей звертають увагу на характеристику дверей, товщину, тишу теплостійкість, абсолютно забуваючи про захисні властивості, напевно десь підсвідомо нам здається що товста двері значить надійна.

Однак це зовсім не так. Велика увага при покупці або виготовленні дерев'яних дверей потрібно приділити замку для ваших дверей.

Важливо відзначити що замки для дерев'яних дверей обмежені товщиною двері, адже встановити товстий виразний замок часто дуже складно, це послабить місце установки замки і двері можна буде просто виламати. А замки для дерев'яних дверей потрібно постаратися закріпити якомога надійніше.

Замки для дерев'яних дверей можна класифікувати за типом установки:

  • замки - такі замки через своїх нестандартних розмірів і властивостями можуть володіти і зручностей і надійністю. Накладні замки для дерев'яних дверей вибирають коли немає можливості встановити врізний замок з товщину замку, через унікальних секретних механізмів, або при бажанні заощадити сили при установці, адже накладної замок набагато простіше в установці.
  • врізні замки - такі замки через своїх розмірів і різноманітності дуже популярні, вони прекрасно підходять для дерев'яних дверей товщиною від 40 мм. Такі замки чудово підійдуть для вхідних дизайнерських дверей. Ви зможете підібрати будь-які необхідні ручки, захисні броненакладки і декоративну фурнітуру.

Також замки для дерев'яних дверей можна розділити за типами секретності:

  • сувальдні замки для дерев'яних дверей - такі замки мають незручний великий ключ, проте вони можуть бути більш надійні і не дорогі. Замки складніше вибити або зламати вандального способами, що робить сувальдні замки затребуваними на ринку дерев'яних дверей
  • циліндрові замки для дерев'яних дверей - це самий популярні вид замків адже у таких замків дуже акуратний маленький і часто надійний ключ. Однак тут є і мінуси, необхідно захищати циліндровий механізм від висвердлювання і виривання. Все це робить установку замку більш дорогим заходом.
  • кодові замки - такі замки поділяють на електронні та механічні замки. В основному в кодових замках мінімальний рівень секретності і надійності, їх основне призначення функціонально і зручно обмежити доступ в приміщення. Механічні кодові замки найчастіше використовують як основний замок на прохідній, або як замок на під'їзні двері.