Замок для металевих дверей

Купуючи двері, багато людей звертають увагу на характеристику дверей, товщину, тишу теплостійкість, абсолютно забуваючи про захисні властивості, напевно десь підсвідомо нам здається що товста двері значить надійна.

Однак це зовсім не так. Велика увага при покупці або виготовленні металевих дверей потрібно приділити замку для вашої металевих дверей.

Замки для металевих дверей можна класифікувати за типом установки:

  • замки - такі замки через своїх нестандартних розмірів і властивостями можуть володіти і зручностей і надійністю. Накладні замки для металевих дверей вибирають коли немає можливості встановити врізний замок з за товщини, замка, через унікальних секретних механізмів, або при бажанні заощадити сили при установці, адже накладної замок набагато простіше в установці.
  • врізні замки - такі замки через своїх розмірів і різноманітності дуже популярні, вони прекрасно підходять для металевих дверей товщиною від 30 до 120 мм. Такі замки чудово підійдуть для вхідних дизайнерських дверей. Ви зможете підібрати будь-які необхідні ручки, захисні броненакладки і декоративну фурнітуру.

Також замки для металевих дверей можна розділити за типами секретності:

  • сувальдні замки для металевих дверей - такі замки мають незручний великий ключ, проте вони можуть бути більш надійні і не дорогі. Замки складніше вибити або зламати вандального способами, що робить сувальдні замки затребуваними на ринку металевих дверей
  • циліндрові замки для металевий дверей - це самий популярні вид замків адже у таких замків дуже акуратний маленький і часто надійний ключ. Однак тут є і мінуси, необхідно захищати циліндровий механізм від висвердлювання і виривання. Все це робить установку замку більш дорогим заходом.
  • кодові замки - такі замки поділяють на електронні та механічні замки. В основному в кодових замках мінімальний рівень секретності і надійності, їх основне призначення функціонально і зручно обмежити доступ в приміщення. Механічні кодові замки найчастіше використовують як основний замок на хвіртці або як замок на металеві під'їзні двері.