Електро замок або Магнітний замок для дверей, хвірток, офісу

Основні види електронних замків для під'їзду і хвіртки приватного будинку, офісу:

             - електромеханічний замок: замки електромеханічні, виконані часто з нержавійки, і можуть працювати без електрики. У разі якщо електрики немає тоді замок можна завжди відкрити за допомогою механічного ключа. в комлекті зазвичай йде 5 ключів, інші ключі можна виготовити в будь-якому магазині для виготовлення ключів. з нюансів роботи замку варто зазначити що даний замок має тільки функціональне значення, і не витримує вандального злому дверей.

             - електрорігельний замок: замок електрорігельний на хвіртку має 2-а типу пристрою. Завжди закриті і завжди відкриті. Другий варіант відповідає техніці пожежної безпеки. При установці такого електрорігельного замку на хвіртку або на вхідні металеві двері потрібно добре обміркувати ваше рішення. Метал з якого зроблена ваша двері з за зміни погоди, завжди розширюється і звужується, це призводить до зміни двері, а отже ригель замку може не потрапляти в отвір призначений для закривання замка. З цієї причини замок може показати нестабільну роботу на хвіртці в зимовий час або в дуже велику спеку.

             - магнітний замок: замок електромагнітний на хвіртку найбільш сприятливо працює в будь-яких умовах, його не лякає ні спека ні холод, електро магнітні замки працюючи на під'їзних дверях або хвіртки працюють роками, адже не мають зносу .. У даного замку тільки дві слабкості. Відносно висока ціна і слабкість до злому