Замок накладний | Замок для металевих та дерев'яних дверей | Ціна | Фото

Коли товщина дверного полотна не дозволяє встановити врізний замок, обирають замок накладний. Такий накладний замок не псує жорсткість двері, має дуже просту установку. У накладних замків є і мінуси і плюси. Купити накладний замок можна і тому що замок накладний може мати унікальну систему захисту від відмички, запатентовану форму ключа і циліндра, що вкрай ускладнює злодійські наміри.

З позитивного боку:

  • - Накладний замок більш простий в установці
  • - У замку накладного типу є функціонально зручний механізм відкривання і закривання
  • - Є моделі накладних замків з унікальним механізмом секретності які не мають аналогів у врізних замках
  • - Величезний асортимент гаражних замків заводського і приватного виробництва

З іншого боку:

  • - Такий накладний замок може зіпсувати дверну накладку (зовнішній вигляд дверей)
  • - Може мати незручні ключ, тобто через особливості конструкції двері ключ накладного замку буде занадто довгий. І що б носити такий ключ в руках краще мати барсетку.

Наприклад накладний помповий замок Mottura (ви можете знайти його на сайті ввівши слово "помповий" в пошук вгорі сайту) має унікальний маленький ключ, і дуже складний механізм секретності для відкривання його відмичками або іншими методами розкриття однак через це накладний замок має обмеження по товщині, він підходить тільки для дверей 45-55 мм, або ж інша модифікація даного замку підійде для дверей 80-85 мм. що дуже часто є важливим фактором при виборі замка накладного типу.

Замок Гардіан 20.05 і 20.07 мають унікальний систему вводу ключа. Накладний замок сувальдного типу має вертикальний отвір для ключа, потрапивши у которе необхідно розгорнути ключ горизонтально і після просунути його в замок. Такі маніпуляції дозволяє захиститись від відкриття замку гачками.

Унікальний накладний замок для гаража Журавль це чудо на жаль кустарного виробництва. Дуже складний механізм розтину і дуже незручний великий ключ, що не влізе в жодну кишеню.

Зате такий замок накладного типу дуже складно відкрити відмичкою, до замку немає прямого доступу з фронтальноі сторони, замок складно запінити або залити клеєм, або засунути туди сірників або жуйку, як це люблять робити в наших гаражах діти.

Так само бувають замки з засувкою, (один з кращих це замок накладної КАЛЕ) це буває дуже зручно коли немає можливості встановити врізний замок а потрібна засувка для тимчасово фіксації двері від відкривання.

Наприклад найкращий електромеханічний накладний замок з нержавійки Атіс (Atis) - найкраще рішення для хвіртки і для організації віддаленого відкривання дверей від домофона або за допомогою коду або пульта.

Якщо ви думаєте як вибрати накладний замок? То тут все дуже просто:

  1. Якщо ви шукайте заміну старого замка без перероблення отворів - скиньте нам фото на пошту і ми запропонуємо найкращий варіант
  2. При виборі накладного замка врахуйте товщину двері, довжину ключового механізму і ключа накладного замка
  3. Якщо ви вибираєте важкі і надійні замки вибирайте замки з 3-им і 4-м класами захисту Завжди комбінуйте типи замків