Пружинки для дверних ручок | Запчастини до замків

Часто буває ситуація коли дверна дверна ручка стала провисати або ж засувка дверного замка не було натиснуто разом з ручкою. Найчастіше з ладу одна деталь або пружина яку можна замінити і продовжити службу замку або або ручки ще на кілька років.

Якщо зламалася дверна ручка

Якщо дверні ручки перестали відкривати дверну клямку, в той же час вони добре закріплені і обертають квадрат всередині замку то причина не в ручках, а в запчастини дверного замка яка називається втулка замку під ручку

Якщо дверні ручки перестали повертатися в початкове положення, швидше за все причина проста, розтягнулася або зламалася пружинка для дверної ручки яку легко замінити, необхідно тільки вибрати відповідну пружину по фотографії.

Якщо ж ручка зламалася навпіл, то на жаль вона не підлягає відновленню, і необхідно купувати новий комплект дверних ручок. Для покупки дверної ручки на планці необхідні виміри відстаней між кріпленнями, відстань від кріплення до центру ручки і від центру ручки до центру ключового отвору.

Якщо поламався дверний замок

Найчастіші поломки замка це знос ключа. Ми настійно рекомендуємо мати рідна, запасний ключ, який не був у вживанні. Коли ваш замок почав підклинювати, спробуйте використовувати новий ключ, це дозволить визначити причину поломки замка. Якщо проблема в ключах Вам просто необхідно зробити дублікат.

Якщо ж проблема не зникла з новим ключем то причина в замку.

Часто буває що ключ став погано вставлятися в замок. Причиною цього буває бруд потрапила в пружини замка, мастило ВД40 або аналогічні їй допоможуть позбавити від проблеми. Якщо ж циліндру більше 5 років то велика ймовірність зносу пінів і циліндр замку підлягає заміні

Якщо перестала знаходитесь у скрутному становищі засувка замка або не закривається нічник замку то причина проста. Зламалася втулка замку під ручку або під нічник. Необходімо знайти підходящу запчастина для замка за зовнішнім виглядом і замінити її.

У цій категорії будуть розміщені запчастини для дверних замків, запчастини для ручок. На жаль на ринку України дуже маленький асортимент таких товарів, ніхто не зацікавлений в економії споживача, але ми будемо намагатися шукати можливості для продовження життя вашого дверного замка або ручки.