Нічна засувка | Защіпка для металевих дверей

У більшості випадків буває необхідно що б двері фіксувалося в закритому положенні. Часто засувка є у врізного замка, проте це не завжди так. Можна встановити врізний або накладний замок без засувки і окремо встановити засувку на металеві двері. Або ж буває так що це металева хвіртка і там встановлена ​​тільки ручка-засувка для фіксації дверей в закритому положенні.

Якщо ви вирішили купити засувку для металевих дверей то зверніть увагу на якість самого язичка. він повинен бути сталевий і оцинкований. такий язичок буде служити набагато довше.

У разі якщо сталевий язичок хромований, то є ймовірність що товар виготовлений в Китаї. Звичайно країною виробництва може бути і Італія, проте тоді ціна буде вище в рази і це легко відрізнити.

Засувки для металевих дверей за типом механізму можна класифікувати:

  • засувка нажимная під ручку - такий варіант найбільш популярний але і досить дорогий в порівнянні з кульковою засувкою, він вимагає покупки ручки для засувки, яка набагато частіше виходить з ладу, зобов'язана мати якісної покриття і міцний сплав.
  • засувка роликовий - у такий засувки є свої плюси, вона має дуже великий термін служби, однак є і мінуси, немає дуже надійної фіксації і при сильних протягах або поривах вітру двері може відкритися

Купуючи роздільну ручку-засувку на металеві двері ви отримаєте декілька бонусів:

  • ви можете вибирати будь-яку ручку і засувку яка вам сподобається незалежно від замка
  • в разі якщо зламалася ручка або замок вам досить поміняти тільки один не дорогий елемент
  • ви зможете встановити засувку на будь-якій зручній висоті, під вашу руку
  • це хороший варіант якщо у вас накладної замок без засувки

Ми рекомендуємо купити засувку для металевих дверей якщо у вас накладної замок, якщо є необхідність заощадити в майбутньому або ж якщо ви хочете встановити хорошу засувку незалежно від замка на потрібній вам висоті, Найпопулярніші виробники дверних клямок це МЕТТЕМ, Гардіан, калі і польські засувки Jania