Замок Барєр 4КР надійний накладний замок

4/5 (13 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

4912грн
Наявність:
Нет в наличии
Модель:
100125
Виробник:
Бар'єр
Каталог Бар'єр : цена, фото..


Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


накладной замок фото

Замок Бар'єр отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Барєр 4КР надійний накладний замок нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Барєр 4КР надійний накладний замок маэ вильот ригеля замка 32 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Бар'єр є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок Барєр 4КР надійний накладний замок : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Замок накладний циліндровий-4 М призначений для установки на праві і ліві двері товщиною 30-70 мм, що відкриваються як всередину, так і назовні. Ставитися до 3 класу захисту

Особливості замку:

Зовні замок відкривається - закривається ключем. Повний висування засува відбувається за один оборот ключа. З внутрішньої сторони розблокування засува відбувається шляхом повороту ручки на 90 гр. і подальшим переміщенням засува в крайнє положення.

Можлива фіксація засува на відстані ¾ його повного вильоту. Тоді спрацьовує принцип нічний засувки і замок зовні ключ не откроется.Установка замку проводиться шляхом стягування між собою корпусу замку і зовнішнього фланця трьома гвинтами М6, а так само кріплення корпусу трьома шурупами до внутрішньої поверхні двері.

Технічні характеристики:

Товщина засува, 580 кв. мм.

Виліт засува, 32 мм.

Число секретів більше 18 000 000.

Напрацювання, циклів, не менше 100 000.

Габарити, мм 120х80х60. комплектність:

Замок - 1 шт.

Фланець - 1 шт.

Планка запірна - 1 шт.

Ключ - 5 шт.

Шуруп 5х35 - 6 шт.

Гвинт М6х70 - 3 шт.

Паспорт - 1 шт.

Коробка пакувальна - 1 шт.-4мм


Ми радимо купити замок Бар'єр 4Р як недорогий і надійний замок 4 класу захисту для вхідних металевих дверей, для будинку, дачі, складу або сейфа ..

Як купити Замок Барєр 4КР надійний накладний замок?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Циліндровий (трубчатий)
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 32
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 35-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2234
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA