Замок БАРЄР КАРЕ з лицьовою пластиною

5/5 (17 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

2770грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100130
Виробник:
Бар'єр
Каталог Бар'єр : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


накладной замок фото

Замок Бар'єр отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок БАРЄР КАРЕ з лицьовою пластиною нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок БАРЄР КАРЕ з лицьовою пластиною маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Бар'єр є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок БАРЄР КАРЕ з лицьовою пластиною : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити Замок БАР'ЄР КАРЕ з лицьовою пластиною можна як:

✅ замок для гаража (проте поворотник з роками може покритися іржею)

✅ Замок для металевих дверей

✅ Замок для дерев'яних дверей

✅ замок для складу, офісу

✅ замок для сейфа

Замок бар'єр каре накладної з лицьової пластиною

Замок отримав 4 клас (вищий) секретності по ГОСТ 5089-2011. Це дійсно надійний накладної замок, з хорошим кріпленням, естетичний зовнішній вигляд і складним ключем трубчастої форми. Замків з трубчастим ключем як Бар'єр-Каре не так і багато на ринку, це обумовлено тим що такий ключ можливий тільки в накладних замку, а замки мають менший попит у зв'язку зі своєю складною установкою, і зовнішніми виглядом.

Ця модифікація має поворотну ручку зсередини. У даній моделі замку Бар'єр ви можете закриватися і відкривати замок зсередини в будь-якому положенні. Тобто немає можливості закритися на ніч або заблокувати самому себе. Ключем зовні завжди можна відкрити замок, це дуже зручно і безпечно. Колір ручки на замку ХРОМ.

Основне застосування накладного замка Бар'єр Каре

Його використовують як додатковий замок для вхідних металевих дверей.

По-перше замок Бар'єр універсальний, його можна встановити як на ліві так і на праві двері.

По друге це дуже зручний ключ, який має трубчасту форму не ріже кишеню і не зачіпається за речі в сумці, як сувальдний ключ.

По-третє зручна поворотна ручка яка не блокує замок, дозволяє відкривати / закривати замок ключем в будь-який час

По-четверте це дуже складний замок для розтину його відмичками

Комплектація замку Бар'єр Каре (з лицьовою планкою):

 • Замок Бар'єр-Каре
 • Лицьова пластина з приварених і закаленнмі болтами М8 для кріплення
 • Зустрічна планка на лутка (врізного типу)
 • Зустрічна планка на лутка (накладного типу)
 • Ключі для замка 5 штук
 • Болти М8х20 6 шт
 • Гайка М8 6 шт
 • Шайби 6 шт
 • Сполучні гайки М8 6 шт
 • Інструкція (паспорт)
 • Коробка

Технічні характеристики замку:

 • Виробництво - Росія м.Санкт-Петербург (ТОВ ПОЛІВЕКТОР)
 • Габарити замку (довжина * висота * товщина) - 114х114х78 мм
 • Рекомендується для дверей від 30 до 70 мм
 • Backset (відстань від краю дверей до центру ключа) - 63 мм
 • Кількість унікальних ключів (теоретичне) - більш 4 000 000
 • Вага замку - 1.9 кг

Пристрій і принцип роботи замка

Основний запірний механізм замка це два ригеля (стержня) діаметром 17,8 мм. Відстань між ригелями 56 мм. це дозволяє замку бути більш стійким до злом методом віджиму і вибивання.

Зсередини: в замку є прикріплена двома гвинтами поворотна ручка. При бажанні ви можете замінити поворотну ручку, наприклад якщо вам потрібна поворотна ручка іншого кольору. Для цього достатньо купити поворотник для будь-якої дверної ручки і прикріпити його на два гвинти. Ви обертаєте дверну ручку тим самим рухаєте ригеля в положення замка відкрито - закрито. У поворотній ручці закріплений квадрат 6 * 6 мм. який обертає шайбу з двома поводками всередині замку переміщаючи гребінку засува. Ці повідці захищають замок від вибивання ригелів в положенні замку "закрито".

Зовні замок відкривається ключом .Трубчатий ключ вставляється циліндр де по колу циліндра розміщені 11 пар секретних пінів, які дають секретність ключа понад чотири мільйони різних комбінацій. при збігу піном циліндр обертається а разом з ним врізаються і 2 повідця які рухають гребінку засува замка тим самим відкриваючи-закриваючи замок Бар'єр КАРЕ.

Правильна установка замку Бар'єр КАРЕ з Особовий пластиною

Рекомендуємо змінити конструктив і заводське кріплення для поліпшення взломостійкості замку Бар'єр. На самому замку міститься 4 отвори М8 для стягування замку з лицьової планкою (ми вважаємо що цього не достатньо). На замку є ще 8 отворів М3 для кріплення декоративних накладок із пластику, для закривання болтів кріплення і поліпшення зовнішнього вигляду. Тобто вони не грають важливу роль і ними можна пожертвувати. Залишивши тільки 4 кріплення (цього достатньо) для декоративних накладок, інші отвори рекомендуємо рассверлить (4 отвори) і додатково закріпити замок до дверей, тим самим навіть зрізавши лицьову планку замок буде надійно кріпитися в двері. Крім того це захистить замок від забивання в область циліндра.

Як купити Замок БАРЄР КАРЕ з лицьовою пластиною?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Циліндровий (трубчатий)
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2234
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA