Замок Barrera/KEDR/CLASS 2000 (аналог kale 152 3MR)

Оцініть будь ласка ! Написати відгук

Безкоштовна доставка від 1000 грн*

135грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
101377
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Планка не знімається, тому замок може бути встановлений тільки як врізний. Привід ручки замка забезпечений підшипником. Це забезпечує м'який і легкий хід, а так само значно збільшує термін служби замку.

Три сталевих хромованих ригеля діаметром 12 мм. Виліт ригелів 26 мм. Ригелі прибираються ключем. Засувка відмикається по обидва боки ручкою і ключем.

Купити Замок Barrera/KEDR/CLASS 2000 (аналог kale 152 3MR) - недорогий і якісний замок турецького виробництва. Замки калі можна купити для вхідних дверей або хвіртки.

Дверний замок Замок Barrera/KEDR/CLASS 2000 (аналог kale 152 3MR) хороший замок під циліндр

Колір лицьової планки замка: Золото або Сатен. Це чудовий замок для дерев'яних дверей. І хоча виробник радить встановлювати цей замок на дерев'яні двері, цей замок чудово стоїть у багатьох людей на хвіртках і навіть на металевих важких дверях.


Засувка замка виконана з латуні. Це дозволяє замку працювати довго при його частому використанні. У замку є отвори для установки броненакладки,

На замок підійдуть як роздільні ручки на круглому або квадратному підставі. А так же на замокЗамок Barrera/KEDR/CLASS 2000 (аналог kale 152 3MR) можна встановити ручки на планці з міжосьовою відстанню 85мм.

У комплектацію кожного замку Kale входять у відповідь планка і саморізи для кріплення замку

 При необхідності Ви може купити личинку для врізного замка. До даного замку підійдуть такі личинки:

Як купити Замок Barrera/KEDR/CLASS 2000 (аналог kale 152 3MR)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Написати відгук
golden-key.dp.ua