Замок Делга Тітан-1

4/5 (16 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1838грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100138
Виробник:
Росія
Каталог Росія : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Помповий ключ фото

Тип секретності замка Росіяпомповий Такий механізм секретності дуже надійний, поєднуючи в собі дві технології сугальдного і дискового механізму помпові замки, отримали підвищену надійність, складність до відкриття відмичками, невеликий і зручний ключ, а також підвищену довговічність і зручність у використанні.

накладной замок фото

Замок Росія отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Длинна ригеля замка

Замок Делга Тітан-1 маэ вильот ригеля замка 32 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Росія є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок Делга Тітан-1 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Замок титан призначений для установки на металеві двері, або ворота, однак кріпити замок на дерев'яні двері не рекомендується, так як в цій моделі відсутня торцеве кріплення замку, що робить його установку в дерев'яні двері дуже ненадійною і ви не отримати тієї надійності на яку розраховуєте;

Всі деталі замка Делга сталеві, частково виконані за допомогою прес-штампів;


Даний замок має посилений металевий ригель перетином 55х13 мм;


У комплекті поставляється 4 сталеві ключа;


Замок ТИТАН володіє багаторівневим захистом від розтину;


Є досить надійним від розтину і виламування, зручний в експлуатації, а також замок дуже простий в установці;


Габарити дверного замка: 100х88х72


Вага: 1,060 кг


Комплектація накладного замка:


- Замок -1 шт


- Відповідна планка - 1 шт


- Накладна декоративна пластина у вигляді шайби - 1 шт


- Трубчасті ключі для замка Делга ТИТАН - 4 шт


- Інструкція - 1 шт


- Упаковка - 1 шт


- Шуруп 2,5-2 * 16 - 2 шт


 


Інструкція по експлуатації накладного замка:


Даний замок завжди відкривається зсередини за допомогою обертання поворотної ручки. Зручне і легке відкриття замку забезпечується внутрішньою пружиною.


За допомогою ключа, зовні, даний замок можна відкрити повернувши замок на один повний оборот. Купити замок Делга Титан ми радимо для офісних і квартирних металевих дверей, а також гаражів, сараїв і складських приміщень. Купити замок для металевих дверей це завжди важливе питання, тому ми рекомендуємо звернути увагу на даний замок.

Як купити Замок Делга Тітан-1?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Помповий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки НІ
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 32
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 35-60
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA