Замок для сейфу Титан 2кл

4/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

250грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100124
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Китай сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

накладной замок фото

Замок Китай отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок для сейфу Титан 2кл нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок для сейфу Титан 2кл маэ вильот ригеля замка 20 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 2 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 10-50 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок для сейфу Титан 2кл : 1 місяць Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Це невеликий накладний замок, корпус замку виконаний з металу, що дозволяє його навіть приварити при необхідності до ящика, однак товщина металу невелика і такі операції варто виконувати акуратно.


Варто звернути увагу, на те, що в даному замку відсутня торцева планка, це дозволяє легко встановлювати даний замок на сейфи, шафи, тонкі двері. Також завдяки відсутності торцевої планки, замок можна змістити від краю дверей, якщо це необхідно, що може помітно спростити установку.


Замок Титан для сейфа це один з недорогих замків який чудово виконує свою функцію, однак за низьку ціну довелося розплачуватися кількістю ключів. В даному замку в комплекті надходить тільки 2 ключа. Однак якщо є необхідність в додаткових ключах ви легко зможете замовити додаткові ключі в будь-якому місці виготовлення ключів.


Титан накладної замок на два ключа можна купити як замок для ящика, сейфа, металевої шафи. Це відмінний замок з простою установкою.

Як купити Замок для сейфу Титан 2кл?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000
Довжина ригеля замка 20
Кількість ключів 2
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 10-50
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 1 місяць
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2214
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA