Дверний замок Kale 152-3MR -Apecs-XR-ручка на планці (сатин-хром)

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1650грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100714
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Дверний замок Kale 152-3MR -Apecs-XR-ручка на планці (сатин-хром) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Дверний замок Kale 152-3MR -Apecs-XR-ручка на планці (сатин-хром) маэ вильот ригеля замка 23 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

защита замка от отмычки

Замок Kale захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Дверний замок Kale 152-3MR -Apecs-XR-ручка на планці (сатин-хром) : 12 місяці Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Kale Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Замок з ручкою Kale 152 3MR під циліндровий механізм з ручками на довгій планці Punto, прекрасно підійде для установки в дерев'яні і не важкі металеві двері.

Недорогий і в той же час досить надійний, середній термін служби замку 10 років.

3 ригеля діаметром 12 мм. Виліт ригеля 20 мм.

Замок Kale 152 3MR виконаний зі сталі. Всі елементи замку оцинковані і добре переносять вологі умови експлуатації.

 - Є отвори для стяжних гвинтів ручки, це дозволяє надійно встановити дверні ручки на круглій або квадратній основі.
 - Латунна защіпка дверного замка теж є великим плюсом - це дозволяє працювати клямці довгий час, як на металевих так і на дерев'яних дверях.
 - Підходить для лівих і правих дверей
 - засувка замка відкривається ручкою або ключем

Циліндровий механізм Apecs-XR серії.   З одного боку відкривається/закривається  ключом з іншого тумблером Це надійний циліндр із захистом від перелому, додатковим захистом від відмичок(від бампінга і самоімпрессіі). Так само є захист і від висвердлювання. Комплектується 5-ю ключами, упакованими в непрозорий поліетилен, що не дозволяє скопіювати ключі, до його експлуатації.

Дверні ручки Punto, мають колір (сатин-хром), та стягуються стяжними гвинтами між собою при установці. Міжосьова відстань 85 мм.

Купити замок Kale  під циліндровий механізм  Apecs-XR , з ручками на планці Punto ми рекомендуємо для офісних дверей, для дерев'яних дверей, для не важких металевих дверей. 

Торцева планка 240x23 мм
Габарити замку 176x71x16 мм
Колір сатин / хром
Міжосьова відстань 85 мм
Backset 45 мм
Наявність засувки є


Комплектація дверного замка з ручкою Kale 152 3MR: корпус замку, циліндр з ключами (5 штук), ручки на металевій планці, відповідна планка на лутка двері, стяжні гвинти для кріплення ручок, саморізи по дереву для замку і зустрічної планки.

Як купити Дверний замок Kale 152-3MR -Apecs-XR-ручка на планці (сатин-хром)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 23
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 35-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяці
Отвори для броненакладки Так
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2072
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA