Замок дверний Mottura 54j797 My key та Tokoz Pro 300

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

11132грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100755
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Наличие защелки

У Замок дверний Mottura 54j797 My key та Tokoz Pro 300 замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок дверний Mottura 54j797 My key та Tokoz Pro 300 маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Mottura (Італія) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Mottura (Італія) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок дверний Mottura 54j797 My key та Tokoz Pro 300 : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Mottura (Італія) Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Замок дверний Mottura 54j797 My key - це замок  поєднующій у собі два замки циліндровий і сувальдний, захиенний від самоімпрессіі фізичного злому. Надійний італійський дверний замок Мотура 54J797 My Key. Рекомендуємо купити замок Mottura 54J797 Майкей для металевих важких дверей для забезпечення власної безпеки
У чому ж відмінність замку Mottura My Key в цьому замку використовується технологія зміни ключа. Ви можете перекодувати замок під новий ключ після втрати. Також є інсталяційний ключ який дозволяє протестувати замок не відкриваючи основний комплект, інсталяційний ключ також його називають монтажний ключ замка Мотура може бути використаний для робітників і замінений після закінчення роботи працівників в вашій оселі.

Mottura 54j797  надійний і якісний замок який ми рекомендуємо встановлювати як замок на металеві вхідні та офісні двері. товщиною від 40 мм

Для дверей у яких зовні є мдф накладка товщиною 12-20 мм.Врезная броненакладка Фуар відмінно стане в будь-яку мдф картку, для цього в картці необхідно вифрезерувана отвір під броненакладку. Броненакладка встановлюється на лист металу або прямо на замок.

Виробництво - Італія
Сторони замикання замку - вгору вниз і вбік.
Повний оборот сугальдного ключа - 2 обороту
Повний оборот нижнього циліндрового замку - 1
Ригелі закриваються верхнім замком - 4 ригеля
Ригелі закриваються нижнім замком - 1 ригель
Можливість перекодування замка на нові ключі - Є
Засувка замка - є відкриття дверною ручкою (додатково може втягується ключем)
Діаметр ригелів замка Мотура - 18 мм.
Довжина закритих ригелів - 36 мм.
Діаметр засувки - 20 мм.
Видалення ключового отвору - 63 мм.
Вихід тяг крабової системи - 20 мм.
Кількість ключів в комплекті - 1 + 5 шт
Довжина ніжок основних ключів - 50 мм.

Технічні ключі - 1
Довжина ніжки технічного ключа - 64 мм.

Бексет (Відстань від планки до центру циліндра): 60 мм.

Виразний нижній замок з 3-ма ригелями, механізм ручки посилений підшипником

 Засувка відмикається по обидва боки циліндром і ручкою.
 - Сталева засувка дверного замка теж є великим плюсом - це дозволяє працювати клямці довгий час на металевих так
 - Підходить для лівих і правих дверей
 - Засувка замку відкривається ручкою або ключем

Дверні ручки  Armadilo Libra, колір сатин / хром, повністю поєднуються з накладкою на циліндрі замка за кольором і дизайну.
Дверна броненакладка Fuaro захищає циліндр від висвердлювання, вибивання та перелому. Виготовлена ​​зі спеціальних сплавів і загартована, для утруднення висвердлювання.

У комплекті замку циліндр TOKOZ PRO 300 захищений від переломлення за допомогою сталевого штифта, який встановлений в місці кріплення гвинта. Що захищає циліндр в самому слабкому місці від переломлення.

Всередині самого циліндра використовуються 9 дисків забезпечуючи максимальну надійність від інтелектуального злому і проворачіванія.Так ж всередині циліндра Tokoz PRO 300 використовується розжарений диск який дозволяє захистити циліндр від висверліванія.Ето можливість купити отримати циліндр високої якості європейської якості при відповідній Ценьова циліндрах Tokoz Pro 300 (Чехія ) є унікальна опція. Якщо ви звернете увагу на циліндрі з встановленим тумблером з одного боку є чорна кнопка. Це можливість закритися на ніч (функція нічника). Використовую цю можливість Ви обмежите вхід в приміщення навіть людині у якого є ключ, що іноді буває дуже зручно і незамінне.

Ви знайдете креслення замку з усіма розмірами в додаткових зображеннях у верхній частині сторінки

Колір сатин / хром
Міжосьова відстань 85 мм
Backset 60 мм Наявність засувки є
броненакладка є

Комплектація дверного замка з ручкою Mottura 54j797 MyKey: замок з ключами 5 штук + 1 монтажний (ключі сугальдного типу), циліндр Tokoz Pro300 з ключами (5 штук), Ручки на розетці, стягнуті гвинти для кріплення ручок, саморізи по дереву для замку і у відповідь планки, броненакладка Фуар врізного типу.

Як купити Замок дверний Mottura 54j797 My key та Tokoz Pro 300?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Комбінований
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >10000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Нет
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 2 роки
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA