Замок Ельбор Граніт 1.06.61

4/5 (7 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100062
Виробник:
Ельбор
Каталог Ельбор : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Ельбор сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

накладной замок фото

Замок Ельбор отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Ельбор Граніт 1.06.61 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Ельбор Граніт 1.06.61 маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Ельбор є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок Ельбор Граніт 1.06.61 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Перед вами замок ЕЛЬБОР серії ГРАНІТ 06-61. Це замок накладного типу тому встановлюється замок з внутрішньої сторони дверей за допомогою 4 гвинтів із зовнішнього боку замку, і трьома гвинтами з торцевого боку двері.

Купити замок ельбор граніт 1.06.61 можна як:
 • Замок для гаража
 • Замок для металевих дверей
 • Замок для дерев'яних дверей-в цьому випадку необхідно добре кріпити замок щоб його було складніше вибити, крім того необхідно покупатьб додатково зустрічну планку на лутка яка не йде в комплекті
 • Замок для хвіртки
 • Замок для складу або офісу
Цей замок має сувальдний тип секретності, це означає що ключ досить великий і не завжди зручний. Крім того замок не може закриватися зсередини приміщення за допомогою поворотника так щоб потім можна відкрити замок зовні за допомогою ключа. І все ж у замку є і позитивні сторони. При правильній установці, замок досить надійний, має п'ять масивних ригелів 18 мм в діаметрі.
Цей накладний замок з запірної коробкою, встановлюється на двері різної конструкціі.Ключ в замку може обертатися на 4 півоберту. При повороті ключа виходить чотири ригелів 18 мм в діаметрі. Виліт стрижнів становить 40 мм.

У замку ЕЛЬБОР ГРАНІТ 06.61 є зручна функція нічника. Поворотник з внутрішньої сторони замку, при закриванні якого, відбувається наступне:
 1. висувається п'ятий ригель замку (нічник)
 2. закривається спеціальна сталева шторка перекриваючи ключове отвір, тепер замок не відкриється зовні нічим. До тих пір поки засувка зсередини приміщення не повернеться в зворотне положення
Завод Ельбор виробляє замково-залізні продукцію вже багато років і має свої патенти і технології на виробництво замків. Тому в замках серії Граніт ви знайдете такі заходи забезпечення надійності замків.
У замку Ельбор 1.06.61 передбачений захист від злому:
 • захист від згортання засува - ослаблений зуб хвостовика
 • захист від свердління стійки хвостовика - загартована стійка
 • захист від перепилювання - сталевий загартований стрижень запресованних в один з ригелів
 • видавлювання - надійне кріплення ригелів замка
 • замок має додатковий двох оборотний засув у вигляді стрижня діаметром 18 мм - функція нічника
Комплектація замку ЕЛЬБОР ГРАНІТ:
 • Замок - 1 штука
 • Комплект накладок - 1 штука (лицьова)
 • Комплект кріплення - шурупи (рекомендуються до заміни)
 • Ключі - 5 штук упаковані в непрозорий поліетилен для захисту від копіювання
 • Інструкція (паспорт замку): 1 штука
 • Коробка
Технічні характеристики:
 • Габаритні розміри замку (ш, в, т): 135х146х30 мм
 • Тип секретності: сувальдний (ключ метелик)
 • Кількість сувальд: 6 штук
 • Кількість різних ключів: понад 1,5 млн (теоретичне число)
 • Діаметр ригелів: 18 мм
 • Вихід ригелів із замку: 40 мм
 • Площа поперечного перерізу стержнів: 1017,8 мм2
 • Клас замка: 4 клас по ГОСТ 5089-2003.
 • Вага замку (1.06.61.МА) без зустрічної планки: 1.87 кг
 • Вага замку (1.06.61.КМА) з зустрічній планкою: 2.21 кг
 • Кількість в ящику: 10 штук

Як купити Замок Ельбор Граніт 1.06.61?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100000
Довжина ригеля замка 40
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 30-60
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA