Замок Гардіан 20.05 з проворотом

4/5 (16 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3549грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100133
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

накладной замок фото

Замок Гардіан отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 20.05 з проворотом нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 20.05 з проворотом маэ вильот ригеля замка 38 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Гардіан є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 20.05 з проворотом : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Захист від найбільш поширених методів розкриття

- Захист від самоімпрессіі - запатентована втулка на кришці замка

- Захист від розтину відмичкою - помилкові пази на стійці і сувальдах, збільшена жорсткість пружин сувальд

- Захист від злому - посилена конструкція засува

- Захист від розтину відмичкою - наявність уловлювача ключа з розгорнутою ключовий свердловиною

- Захист від «свертишем» - ослаблений зуб рейки хвостовика

-Захист від висвердлювання - внутрішня бронепластина

- Захист від висвердлювання - загартована стійка рейки хвостовика

Фіксація засува засувки в крайніх положеннях

Що означає замок Гардіан 2005 з проворотом?

Тут все дуже просто пояснити. Подивіться на фото де зображена тильна частина замку. Ключове отвір розташований вертикально на відміну від більшості сувальдних замків.


Після того як Ви ввели ключ в замок у вертикальному положенні ви розвертаєте ключ горизонтально і просовує ключ глибше в замок. Тепер у Вас є можливість відкрити або закрити замок. Такі маніпуляції запобігають можливість відкриття замку відмичками за допомогою підбору комбінацій.


Замок накладної Гардіан 20.05 призначений для установки в металеві двері, ворота і хвіртки.

Замки Гардіан виготовляються на новітніх верстатах, всі замки укомплектовані захистом від підбору відмичкою у вигляді помилкових пазів в сувальдах. Так само збільшена жорсткість пружин для опору до злому.Замки Гардіан серії 20 добре оцинковані всередині, і прекрасно переносять вуличну середу, такі замки майже не схильні до корозії і працюють на вхідних вуличних дверях і гаражі 10-15 лет.Кроме того замок Гардіан 20.05 має функцію нічника, яка дозволяє закритися зсередини без можливості відкрити замок зовні ключем


Замки Гардіан 2005 аналогічні замкам Ельбор 06-61 і СЕНАТ ЗНС3-4


 Замки Гардіан 2005 оцинковані і добре працюють на вулиці


Характеристика замку GUARDIAN 20.05

Тип механізму Сувальдний

Тип установки Накладний

Клас (ГОСТ 5089-2011) 3

Кількість сувальд 8

Кількість комбінацій більш 1,6 млн

Кількість напівобертів 4

Товщина полотна двері 40-75 мм

Габарити 146x135x60 мм

Маса 2,33 кг

Виліт ригелів 38 мм

Діаметр ригелів 18 мм

Кількість в ящику 6

Кількість ключів 5 шт

Як купити Замок Гардіан 20.05 з проворотом?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 38
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 30-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті НІ
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA