Замок Гардіан 20.07 (захист від відмички)

4/5 (8 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3549грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100142
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Гардіан сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

накладной замок фото

Замок Гардіан отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 20.07 (захист від відмички) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 20.07 (захист від відмички) маэ вильот ригеля замка 38 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 20.07 (захист від відмички) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

У замок Захист від найбільш поширених методів розкриття

- захист Гардіан від самоімпрессіі - запатентована втулка на кришці замка

- Захист замку від розтину відмичкою - в замку є помилкові пази на стійці хвостовика і сувальдах, а також збільшена жорсткість пружин сувальд

- Захист замку Гардіан 20.07 від з лому забезпечується за рахунок посиленої конструкції засува

- Запатентована захист замку від розтину відмичкою - в замку є уловлювач ключа з провернути ключовий свердловиною

- Захист від «свертишем» - в замку Guardian 2007 ослаблений зуб рейки хвостовика

-Захист від висвердлювання -в замках є розжарена внутрішня бронепластина захищає від висвердлювання

- Захист від висвердлювання - стійка хвостовика загартована

Фіксація засува засувки в крайніх положеннях

Що означає замок Гардіан 20.07 з проворотом?

Тут все дуже просто пояснити. Подивіться на фото де зображена тильна частина замку Гардіан 2007. Ключове отвір розташований вертикально на відміну від більшості сувальдних замків.


Після того як Ви вставили ключ в ключове отвір у вертикальному положенні ви розвертаєте ключ на 90 градусів до положення ключа горизонтально (горизонтально) і просовує ключ глибше в замок. Тепер у Вас є можливість відкрити або закрити замок. Такі маніпуляції запобігають можливість відкриття замку відмичками за допомогою підбору комбінацій.


Замок накладної Гардіан 20.07 призначений для установки в металеві двері, ворота і хвіртки.

Замки Гардіан виготовляються на новітніх верстатах, всі замки укомплектовані захистом від підбору відмичкою у вигляді помилкових пазів в сувальдах. Так само збільшена жорсткість пружин для опору до злому.

Всі дверні та гаражні замки Гардіан 20й серії добре оцинковані всередині, і прекрасно переносять вуличну середу, такі замки майже не схильні до корозії і працюють на вхідних вуличних дверях і гаражі 10-15 лет.Кроме того замок Гардіан 20.07 має подовжений ключ, це дозволяє встановлювати замок на досить товсті двері і ворота.


Замки Гардіан 2007 аналогічні замкам Ельбор 06-51


 Замки Гардіан 2007 оцинковані і добре працюють на вулиці при будь-яких погодних умовах. Крім того великий плюс в цьому випадку грають жорсткі пружини дозволяють працювати замку в умовах вологості і конденсату при низьких температурах.


Характеристика замку GUARDIAN 20.07

Тип механізму Гардіан 2007 Сувальдний

Тип установки замку Накладний

Клас захисту 3

Кількість пластин (сувальд) 8

Кількість різних ключів замку Гардіан понад 1,6 млн

Колічетсво напівобертів 4

Товщина полотна двері 40-75 мм

Габарити 146x135x60 мм

Маса замку Guardian 20.07 2,33 кг

Виліт ригелів 38 мм

Діаметр ригелів 18 мм

Кількість в ящику 6

Кількість ключів 5 шт

Як купити Замок Гардіан 20.07 (захист від відмички)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 38
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 30-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша ТАк
Засув (нічник) НІ
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Да
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA