Замок Гардіан 75.16 T комбінований

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

5704грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
101210
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Гардіан циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Замок Гардіан 75.16 T комбінований замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Гардіан 75.16 T комбінований маэ вильот ригеля замка 40 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-100 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Замок Гардіан 75.16 T комбінований : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Гардіан Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Замок Гардіан 75.16 ZT призначається для установки в металеві броньовані двері а також двері посиленої конструкції.
 У данному замку поєднуються одразу два замка циліндрового типа , з захистом від перелому та вибивання цилідра замку. 
Даний замок універсальний, тобто замок Гардіан 75.16 підійде як для правих так і для лівих дверей. З внутрішнім і зовнішнім відкриванням.

Засувка замка реверсивна і переставляється без розбирання замку, за допомогою натискання засувки.

Також  замок отримав патент на блокування циліндрового механізму замка при виривання або вибивання циліндра.

Є функція відділення засувки замка від дверної ручки в закритому положенні замка, це дозволяє збільшити термін служби замку на кілька років.

Є важливі отвори для кріплення виразний броненакладки на циліндровий механізм. Це дозволить додатково захистити слабкі місця циліндра замка.

Даний замок встановлюється з роздільним фурнітурою. Тобто використовується ручка на роздільному підставі а не ручка на планці. Можлива комплектація замка без торцевої планки.

Рекомендована комплектація циліндром 4-го класу.

Як купити Замок Гардіан 75.16 T комбінований?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 40
Кількість обертів замка 3
Рекомендована товщина полотна 40-100
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 2 роки
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA