Замок Gerda ZN 200

5/5 (11 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

912грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100050
Виробник:
Gerda (Польща)
Каталог Gerda (Польща) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Gerda (Польща) циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

накладной замок фото

Замок Gerda (Польща) отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Gerda ZN 200 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Gerda ZN 200 маэ вильот ригеля замка 30 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Gerda ZN 200 : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Дверний накладний замок Gerda ZN 200 купити

Накладні замки цієї серії забезпечують хорошу надійність використовується для додаткового захисту вхідних дверей.

Наш відгук про замок Герда ZN 200

Зручний, простий і надійний накладної (з ергономічною поворотною ручкою), один сталевий ригель. Високий ступінь секретності і якісний дизайн. Захист замкової щілини від корозії за допомогою латуні. П'ять англійських ключів з матеріалу латунь. Можливо пріменені. Замок принцип установки накладної. Встановлюється на металеві та дерев'яні двері, як додатковий. Має поворотний механізм з внутрішньої сторони за допомогою рукоятки. Із зовнішнього боку працює за допомогою повороту ключа з перфорованої дзеркальної нарізкою. У комплект з замків додається п'ять високосекретними ключів. Ступінь захисту у замку Gerda Tytan ZN 200 висока відноситься до класу 3. Покриття циліндра нікельоване і латунне не піддається корозії.

Як купити Замок Gerda ZN 200?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 30
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 35-60
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Гарантія 2 роки
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2263
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA