Вузький замок Kale 153U

4/5 (3 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

Наявність:
Є в наявності
Модель:
100193
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Вузький замок Kale 153U замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Вузький замок Kale 153U маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Вузький замок Kale 153U : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Так званий вузькопрофільний замок Кале 153U, такий замок підійде для установки в хвіртку, він легко встановлюється в профільну трубу, 35/35, 20/40 або 40/60. Крім цього вузькопрофільні замки часто встановлюються в металопластикові двері. Замок Кале 153U може мати Бексет 20,25,30,35 мм. Змінюючи ці параметри ви можете вибрати правильно замок. Замок з засувкою Кале, 153U не комплектується ручками і циліндром, Ручки для замка необхідно вибирати з міжосьвою відстанню 85 мм, а також щоб ширина планки була досить вузька і не заважала відкриттю дверей.

Матеріал замку: сталь

Колір торцевої планки: хром, золото

Рекомендований для установки в двері з ПВХ та алюмінієвого профілю

Видалення ключового отвору 20,25,30,35 мм.

Міжосьова відстань 85 мм.

Відкриття засувки, або ключем або ручкою

У замок може бути встановлений циліндр європейського стандарту. Є можливість установки ручок. Ручки і циліндр в комплект замку не входять.

Як купити Вузький замок Kale 153U?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 22
Кількість ключів
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 25-60
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA