Замок Kale 2001 A 3MT (157 A 3MT) накладний замок с защіпкою

5/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1050грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100106
Виробник:
Kale
Каталог Kale : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Kale циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

накладной замок фото

Замок Kale отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Kale 2001 A 3MT (157 A 3MT) накладний замок с защіпкою замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Kale 2001 A 3MT (157 A 3MT) накладний замок с защіпкою маэ вильот ригеля замка 24 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-50 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Kale 2001 A 3MT (157 A 3MT) накладний замок с защіпкою : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Простий і в той же час надійний замок Кале 2001 A MT. Купити накладної замок Kale 2001 A MT можна для дерев'яних і металевих вхідних дверей товщиною 40-50 мм. Бексет 70 мм

Є засувка, яка дозволяє закрити двері без ключа, відкривання відбувається ключем зовні або ручкою зсередини приміщення.

Всі елементи замку латунні, це дозволяє замку працювати довго навіть на металевих дверях. Це один з кращих накладних замків з клямкою для тамбурних дверей.

Накладні замки Кале мають кілька розмірів.

Таким чином якщо в маркування стоїть буква А це означає що відстань від краю до центру циліндра замка 70 мм а загальна довжина замку 140 мм

Якщо стоїть буква С то це означає що відстань від краю до центру циліндра замка 60 мм а загальна довжина замку 120 мм.

Комплектується замок 3 ключами лазерного типу, відповідною планкою, накладкою на циліндр замку і шурупами для дерев'яних дверей. У разі якщо ви встановлюєте замок Кале 2001А 3MT на металеві двері, необхідно подбати про кріпленні.

Будова корпусу замку дає можливість кріплення в двох площинах. Тобто замок Кале підходить як для правіх так і для лівих дверей. Додатково засувка замка переставляється дуже просто, в засувці закріплений гуженів, який відкручується шестигранником. і після цього засувка замка Kale 157 A 3MT

Закривання замка зовні ключем. Зсередини поворотником.

Вся конструкція виготовлена ​​з металу, корпус декорований полімерною фарбою.

Як купити Замок Kale 2001 A 3MT (157 A 3MT) накладний замок с защіпкою?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 24
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-50
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2277
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA