Замок кодовий Меттем ЗКП-02 (40 мм)

5/5 (7 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

685грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100051
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Кодовий замок: Кодові замки - це найзручніші механічні та електронні механізми захисту. Відкрити двері можна буде за допомогою введеного коду, а це значить що немає необхідності ність з собою ключ або виготовляти дорогі дублікати ключів.

накладной замок фото

Замок Китай отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок кодовий Меттем ЗКП-02 (40 мм) замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок кодовий Меттем ЗКП-02 (40 мм) маэ вильот ригеля замка 15 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-45 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок кодовий Меттем ЗКП-02 (40 мм) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Накладний кодовий замок, виробництво кит. Такий замок можна встановлювати на хвіртки, металеві вхідні двері, офісні металеві та дерев'яні двері.

Кодовий замок автоматично зачиняються при закриванні двері. Часто для правильно роботи замка необхідний доводчик, що б він закривав двері з необхідним зусиллям, інакше двері можу відстає відкритими, якщо людина мало їх зачинив.

Кодовий замок зручно відкривається Г-образної ручки зсередини приміщення.

Для відкриття замку зовні потрібно натиснути кодову комбінацію. Тобто натиснути відразу від 1-до 10 кнопок, комбінацію якої вибрали при установці кодового замка на двері.

Зміна коду в накладному кодовому замку дуже проста, для цього необхідно використовувати хрестову викрутку, що б зняти задню кришку замка, тепер залишилося поставити пластинки які стоять під потрібними кнопками в положення "використовується"

скіс пластики спрямований всередину замку - кнопка використовується, скіс пластинки назовні замку кнопка не використовується.

Стандартний код замка від заводу 38, це дві центральні клавіші.

Як купити Замок кодовий Меттем ЗКП-02 (40 мм)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Кодовий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >10000
Довжина ригеля замка 15
Рекомендована товщина полотна 30-45
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA