Замок Меттем ЗКП-02. Кодовий замок на підїзд або хвіртку

5/5 (13 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1225грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100085
Виробник:
Меттем
Каталог Меттем : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Кодовий замок: Кодові замки - це найзручніші механічні та електронні механізми захисту. Відкрити двері можна буде за допомогою введеного коду, а це значить що немає необхідності ність з собою ключ або виготовляти дорогі дублікати ключів.

накладной замок фото

Замок Меттем отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Меттем ЗКП-02. Кодовий замок на підїзд або хвіртку замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Меттем ЗКП-02. Кодовий замок на підїзд або хвіртку маэ вильот ригеля замка 16 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-45 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Меттем ЗКП-02. Кодовий замок на підїзд або хвіртку : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Хороший кодовий замок на хвіртку - це замок МЕТТЕМ ЗКП-2 (ОРИГІНАЛ)

Кодові замки МЕТТЕМ прекрасно працюють на вулиці, так як в корпусі використовується пластик, що дозволяє виключити замерзання кнопок в зимовий час. Рекомендується для установки як на під'їзні двері, так і на хвіртки на дачних участках.Защелка призначена для установки на металеві та дерев'яні двері (ліві і праві), що відкриваються назовні і всередину. Кодова засувка ЗКП -1 / 2 призначена для зовнішніх дверей

Засувка кодового замка призначена для установки на металеві та дерев'яні двері (ліві і праві), що відкриваються назовні і всередину.

Тип механізму - кодонаборная (перекодіруемий) Кодовий замок 30мм Встановлюється на двері товщиною 24-35 мм Кодовий замок 40мм Встановлюється на двері товщиною 40-45 мм Рухомі деталі замка - сталь, покриття нікель Кількість можливих кодів - більше 1000 Кількість перекодіруемий кнопок - 10

ПРИЗНАЧЕННЯ кодового замка МЕТТЕМ ЗКП-02

1.1. Кодовий замок на хвіртці (далі замок) прекрасно підійде як замок на хвіртку. Встановлюється на металлчіескіе і дерев'яні двері.

1.2 кодовий замок МЕТТЕМ для хвіртки універсальний, і підходить на праві і ліві двері товщиною 30-45 мм. Тип виконання в залежності від розташування скоса засува засувки позначений на кришці замка:

ПРИНЦИП РОБОТИ замку кодового меттеі ЗКП-02

Пристрій замка МЕТТЕМ дуже і дуже просте. У замку стоять 10ть пластин з вирізами на різній висоті. Вибравши потрібний вам код, в положенні зачинених дверей, засувка натягує внутрішню пружину, але різна висота секретних кодів не дає можливості засувки відкритися. Коли Ви натискаєте потрібний код, все пластини вирівнюються, в цей момент пружина натягувати внутрішню пластину і засувку проскакує і замок відкривається.

ВАЖЛИВО! в кодовою замку на хвіртку або на вхідні двері Метте для його правильної роботи. У лутка має бути отвервстіе соотвествующее не всієї клямці замка а тільки його внутрішньої частини. Або Ви повинні використовувати відповідну планку яка йде в комплекті з кодовим замком МЕТТЕМ.

ПРИСТРІЙ, УСТАНОВКА І ЕКСПЛУАТАЦІЯ кодовим замком

Зовнішній вигляд установчі розміри показані.

Провести розмітку і виконати на полотні дверей вибірку і пази, а в дверній коробці вибірку і отвір під засув-засувку, як показано на Встановити замок на двері, а планку запірну на дверну коробку.

Перевірити роботу замку спочатку при відкритій, а потім при закритій двері.Замок встановлений правильно, якщо засув-клямка входить в отвір запірної ланки і виходить з нього без заїдань.

Під час набору коду спрацьовування засува-заскочки не можна намагатися відкрити двері. 

ЗМІНА КОДА кодовим замком МЕТТЕМ

З метою забезпечення підвищеного рівня секретності рекомендується кодувати замок не менш ніж на три цифри.

Для зміни коду необхідно відвернути 4 гвинти і зняти блок пружин з важелем рис.1 Кодування замку здійснюється установкою сувальд в корпус замку в певному положенні:

-сувальди кодових кнопок повинні бути встановлені скосом в напрямку до осі замка;

-сувальди некодових кнопок повинні бути встановлені скосом в напрямку від осі замка

Після заміни коду встановити і закріпити блок пружин на корпусі замку, поєднавши отвір у важелі з віссю приводу замка.

Перевірити роботу замка з новим кодом при відкритій, а потім при закритих дверях. Зміну коду рекомендується проводити не рідше одного разу на півроку

Ми допоможемо встановити Кодовий замок на під'їзд або хвіртку МЕТТЕМ ЗКП-02 на металеві та дерев'яні двері

Як купити Замок Меттем ЗКП-02. Кодовий замок на підїзд або хвіртку?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Кодовий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >10000
Довжина ригеля замка 16
Рекомендована товщина полотна 35-45
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA