Замок Меттем ЗВ8.842

5/5 (14 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

358грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100441
Виробник:
Меттем
Каталог Меттем : цена, фото..


  • Показать оптовые цены

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email


Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок Меттем ЗВ8.842 отримав клас захисту 2: Такі замки мають середнім рівнем секретності. Велика кількість різних комбінацій, стандартний набір систем захисту, надійність механізму і корпусу замка. Підійде для офісних дверей, хвірток, тамбурних і інших деревяних дверей.

Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Меттем сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Меттем ЗВ8.842 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Меттем ЗВ8.842 маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3/5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Меттем є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Гарантия фото

Гарантия на Замок Меттем ЗВ8.842 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок МЕТТЕМ ЗВ8.842 можна як додатковий замок, для металевих, дерев'яних дверей, хвіртки, ящиків та складських приміщень. Ціна на замок МЕТТЕМ ЗВ8.842 залежить від комплектації, кількості ключів, і накладок. Це простий 8-ми сувальдний замок з латунними ключами.

Замок врізний сувальдний, сертифікований на відповідність 2-го класу небезпечності згідно з ГОСТ. Одна з найпопулярніших моделей замків МЕТТЕМ. Дверні замки типу ЗВ8 842.0.0 підходять для установки як у вхідні двері (в якості додаткового замикаючого пристрою), так і в дверцята металевих шаф.

Замок має один напрямок замикання. Три сталеві ригелі надійно фіксують двері. Замок комплектується лицьовою планкою з високоякісної сталі, декоративними накладками з нержавіючої сталі і трьома або п'ятьма латунними ключами з пластиковими головками.

Основу механізму секретності даної моделі складають 8 сувальд, розташовані по обидва боки ригеля планки. Дане розташування сувальд значно ускладнює розкриття замикаючого пристрою маніпуляційними методами, а також методом "свертиш".

Як купити Замок Меттем ЗВ8.842?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Виготовлення додаткових ключів
Виготовлення ключа-дубліката 2219
Характеристика замка
Клас захисту 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 22
Кількість ключів 3/5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 25-80
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Кількість замовлення Ціна за одиницю
2 or more 302грн
5 or more 290грн
Написати відгук
golden-key.dp.ua